Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nem is fog keresni többé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem is fog keresni többé?

Figyelt kérdés
Mindennap beszélgettünk, ismerkedtünk. Egy idő után felszívódott, miért nem keres már? Tesztel, hogy én meddig bírom vagy ennyi volt?

2019. máj. 20. 20:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja. És 3.napja semmi tőle.
2019. máj. 20. 20:19
 2/7 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Ha hívod vagy írsz neki, de nem válaszol napokig, akkor részéről ennyi volt, csak nincs gerince a szemedbe mondani. Olyan vonat után nem futunk ami n vesz fel.
2019. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztom Béla Király véleményét.

Ha nem keres és nem reagál, akkor bukott ügy.

2019. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj néha Te is írni. Ha arra válaszol, akkor jó, de csak ha tőmondatokban, az rossz, gyanús. Ha utána se ír, akkor igen, ennyi volt. Biztos van valami a háttérben, amit őszintén nem akar neked megmondani. Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok. Illetve voltam. Már nem is várom, hogy írjon, elengedtem, majd találok mást... Nem futok senki után.
2019. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

HA írtál neki amit mondtak és nem válaszolt akkor nem érdekled.


DE! Ha te várod, hogy ő keressen téged és te sosem keresed őt, akkor ne csodáld ha eltűnik.


Nehogy már azt várjátok el ti nők, hogy csak a férfi szórakoztasson és teperjen...Ha meg valaki nagyon nyomul akkor meg az a baj...

2019. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én kerestem utóbbra is..
2019. máj. 20. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el. Nem hiányzol neki. Nem érdekled. Sajnos ez a rideg tény.
2019. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!