Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy "netes férfival" összefuto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "netes férfival" összefutottunk véletlen minap, köszöntünk egymásnak de mentünk is a dolgunkra. Este neten megjegyezte, hogy igazán tölthetnék fel aktuálisabb képeket magamról?!

Figyelt kérdés
Még személyesen nem találkoztunk, csak szóba került. Olyan sokat nem is beszéltünk még. Nincs sok képem facebookon, fél-1 éves a legutóbbi, de nem nézek ki másként, csupán a hajam szépen ki van bontva. A testalkatom se annyira más, formásodtam is azóta amúgy.Egyébként egy rohangálós hétköznap nem szoktam kiöltözni, szolid smink, farmer, kényelmes cipő, összefogott haj. Nem így mennék randira nyilván, de ezek után már kedvem nincs kicsípni magam. Ami amúgy esetemben se jelent mérőben eltérőt, csupán csinosabb felsőt, cipőt, és kibontott hajat. Tény hogy nem éppen volt "nőcis" a szerelés, de az is én vagyok...
2019. máj. 21. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, szerintem ezt hagyd ennyiben, ilyet mondani tényleg bunkóság... viszont a jó része, hogy tét nélkül rákérdezhetsz, hogy ezt mégis hogy értette, kérd meg, hogy magyarázza el stb. Vagy válaszoltál már azóta neki vmit?


Amúgy nyilván mindenki olyan képet próbál feltölteni magáról, amin a lehető legjobban néz ki. Reggel van, hogy én is kb azt kapom fel, ami felül van, haj copfba, gyors smink, ha nagyon kómás a fejem, akkor meg még mindig ott a hatalmas napszemüveg utolsó mentsvárként :) Ez teljesen oké, butaság elvárni, hogy valaki hétköznapokon is kicicomázza magát, ha egy férfi eddig nem képes gondolkodni, az már alapból felejtős.

2019. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Talán facebook profilképekre recskázik, és mivel tetszettél neki érted mire gondolok.
2019. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

''Ne hagyja ennyiben''?


Azert ezt a dolgot a masik oldalarol is meg kellene kerdezni, nem eleg az eset megitelesere az, hogy az egyik eloadja magat. Lehet teljesen mashogy nez ki a facebookon a kerdezo, es a srac nem birta magaban tartani. Honnan tudjatok mi az igazsag? A masik feltol is meg kellene hallgatni a tortenetet. Irta a kerdezo, hogy soha nem talalkoztak szemelyesen. Akkor a srac valszeg azt se nagyon tudta milyen volt vekonyan, ha csak nem a keprol latta. A fiu eleteben eloszor latta, es lehet annyira mas volt mint a fotokon.

2019. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a draga facebookra nagyon jellemzo, hogy mindenki olyan kepeket tolt fel magarol amin kb felismerhetetlen az eredeti enjehez kepest.
2019. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%

Tehát kövérebb is vagy, idősebb is vagy...

nos, akkor igaza van.


Én is jártam már úgy, hogy valaki 15 éves képeket tett fel, és a találkozónál elmentem mellette, nem ismertem meg.

Elég ciki helyzet volt - neki!

2019. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Még két dolog:

- ha most találkoztatok először, és nem ragadta meg az alkalmat egy kis ismerkedésre, akkor vagy nagyon sietett éppen - vagy pedig nem is akar igazán ismerkedni.

Márpedig akkor ebből normális kapcsolat nem lesz, max. levelezőpartner.

- ne ragadj le őnála! Más máshogy fog hozzád állni majd.

2019. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!