Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, kéne komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kéne komoly kapcsolatra olyan nő, aki a Momentumra szavaz?

Figyelt kérdés
Mellette magasról tesz a migránsokra, és semmit sem jelent számára az, hogy "fehér-keresztény Európa".
2019. máj. 26. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
17%

Őszintén szólva én aggasztónak tartanám... Megértem hogy nem érdekel a kereszténység és esetlegesen ateista vagy, de azt már kevésbé, hogy nem zavarna téged, hogy beköltözik egy rakat ingyenélő patkány, aki viszont igencsak fanatikus és még az sem kizárt, hogy egy idő után átveszik a vezetést és majd akkor fog érdekelni a hit, ha ráderőltetik és a gyerekedre :)


Lehet leszavazni :)

2019. máj. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
11 - már most rá akarják erőltetni a gyerekeimre a hitet, a KDNP-s faxkalapok kötelezővé akarják tenni az állami (nem egyházi) iskolákban a hitoktatást. Mi ez, ha nem a hit erőltetése? Én semmilyen vallási nevelést nem óhajtok a gyerekemnek adni, döntse el maga amikor elég érett lesz, hogy akar-e ezzel foglalkozni, legyen az bármilyen vallás. Szóval, ha már ezt az érvet hoztad fel, akkor abban a jelenlegi kormányunk pont ugyanannyira ludas, mint akikkel riogatnak.
2019. máj. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!