Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak a külső számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a külső számít? Egy lány minek randizik 8-10-szer egy nyomival, aki még a kezét sem fogja meg?

Figyelt kérdés

A srác a "haverom", gyerekkoromban barátom volt, sokat voltunk együtt. Csak jól néz ki, de egyébként egy csíra.

Előadja, hogy ő mennyire rendes, milyen segítőkész, a suliban mindenét megosztotta másokkal. Csak a haverjaival nem az, egy fillért nem költött rájuk soha életében, a suliban meg szerintem inkább csak elvették a cuccait :D

A fillért nem költ ránk mondatomat ne úgy értsétek, hogy lehúzzuk, hanem pl. az én saját költségemen bementünk a városba autóval min. 5 alkalommal, és amikor a sráctól is kértük ugyanezt (nekik is van autójuk), akkor az anyucija letámadott minket, hogy csak kihasználjuk a pici fiát!

Egyébként önző, tutyi-mutyi, és lusta. Velem is mindenhol úgy beszélnek, mint egy taknyos hülye gyerekkel, ha ezzel a sráccal mutatkozok.

Hogy akarhat bármit is ilyentől egy átlagos, nem kövér nő?


2019. jún. 7. 11:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Mert a külseje megkapó,a szép arcât mutatja,valamintegy embert megismerni,kiismerni hosszabb időbe telik,főleg ha az adott lány alapból el van várázsolva a haverodtól.De még ha kezd is rájönni milyen a vlóságban,akkor is kitart,mert olyan jelmindatokkal ámítja magát,hogy amùgy sokszor kedves,cuki balbla bla.
2019. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos a kérdés alatti résznél átjön a lelkivilágod, ami rosszabb, mint a "csíra gyereké", ahogy te nevezed a "haverod" (ellenségekre ezek után már nem lesz szüksége...), illetve az irígység, hogy vele randiznak, hogy még így is boldogabb tőled valamivel.


Jöhet a szokásos "dacból lepontozás", amiért nem azt írtam, amit olvasni akartál :D

2019. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2.: Csak zöld kezeket adok, ha megérdemli valaki!

De nyomnak majd helyettem mások elég piros kezet :D


Komolyan azt akarod számon kérni, hogy kibeszélem egy anonim oldalon??? Viccelsz velem? Kibeszélem én élőben is, sőt még akkor is, amikor előttem áll! Nem tartom barátomnak, ezt neki is megmondom, akkor minek kezeljem

barátként?


Ő lópukit nem tesz senkiért sem, sőt még általános suliban csinált egy hülyeséget, és nyilvánosan ráfogta egy másik srácra...


Most álljak ki mellette, hogy engem is egy kategóriába tegyenek vele, és hogy egy 16. századi értékrendű III.Edricus Anxious nevű SZŰZ srác elismerjen?

2019. jún. 7. 11:18
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Még nem ismerte ki. Meg jól néz ki, na.

De nem fordulhat elő, hogy van egy csomó lényeges előnyös tulajdonsága, ami megfoghatta a csajt?


Amúgy süt az írásodból a megvetés. Gyerekkorodban a barátod volt, most már idézőjeles haverod. Ha ennyire nem csíped, miért lógsz vele?


Amúgy meg ne diszkrimináld a "kövér" nőket. Mutatnék én neked olyan molett nőt, akitől leesne az állad. És nem minden átlagos testalkatú nő szép.

2019. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

#3


Ismét igazoltál a lelkivilágoddal kapcsolatban, köszönöm.

2019. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Kedves 4.: igen, barátom volt, de leépítette a barátságot. Meg mi az, hogy minek lógok vele, ha nem csípem? Szép is lenne, ha mindenben az alapján döntenék, hogy csípem vagy sem... :D
2019. jún. 7. 11:22
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy vagy vele, de akit én nem kedvelek, azzal csak annyi időt töltök, amennyit muszáj.
2019. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Valami mégis van benne, ami benned pont nincs. Talán ő nem féltékeny és nem irigy.
2019. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Rockarc ***** válasza:
52%

Az indulatbol, ahogy beszelsz a "baratodrol" nekem az jon le, hogy megse lehet olyan figura, mint aminek leirtad. Felnagyitod a hibait. Ketsegtelen, hogy nincsnek tokeletes emberek, de talan sokkal inkabb olyan ember lehet, mint aminek a no tarsasagaban mutatja magat. Valahol feluton lesz az igazsag.


Ellenben veled, teged sokkal rosszabb embernek gondollak. Ha leepitette a baratsagotokat, az nem veletlen, kritikan aluli vagy, az ilyentol jobb szabadulni.


43F

2019. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Anyuci pici fia, ellett kényeztetve gondolom.Általában olyan 19 éves korukig buknak az ilyenekre a nők, aztán rá jönnek hogy ezek a csírák emelik fel rájuk legtöbbször a hangjukat és hajlamosak bele taposni a gyomrukba is vagy úgy le pofozni hogy otthon sem ismernek rá. Vigyázni kell ezekkel a nyuszikkal , mert a legtöbbször ők az agresszív állatok és nő verők !
2019. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!