Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak a külső számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a külső számít? Egy lány minek randizik 8-10-szer egy nyomival, aki még a kezét sem fogja meg?

Figyelt kérdés

A srác a "haverom", gyerekkoromban barátom volt, sokat voltunk együtt. Csak jól néz ki, de egyébként egy csíra.

Előadja, hogy ő mennyire rendes, milyen segítőkész, a suliban mindenét megosztotta másokkal. Csak a haverjaival nem az, egy fillért nem költött rájuk soha életében, a suliban meg szerintem inkább csak elvették a cuccait :D

A fillért nem költ ránk mondatomat ne úgy értsétek, hogy lehúzzuk, hanem pl. az én saját költségemen bementünk a városba autóval min. 5 alkalommal, és amikor a sráctól is kértük ugyanezt (nekik is van autójuk), akkor az anyucija letámadott minket, hogy csak kihasználjuk a pici fiát!

Egyébként önző, tutyi-mutyi, és lusta. Velem is mindenhol úgy beszélnek, mint egy taknyos hülye gyerekkel, ha ezzel a sráccal mutatkozok.

Hogy akarhat bármit is ilyentől egy átlagos, nem kövér nő?


2019. jún. 7. 11:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt hinné az ember azóta már felnőttetek...


De figyelj, nyugodj meg, próbáld elfelejteni. Foglalkozz magaddal és szerezz egy lányt, aki kiveri a fejedből ezeket a frusztrációkat. :)

2019. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusú emberek kinézettől függetlenül elviselhetetlen hárpiákat fognak ki, ezt vettem észre eddig.


Egyébként nem hencegésből mondom, de sokan dicsérik a szememet, az arcomat, pedig nem vagyok vékony.


Viszont ilyen stílussal te se kellennél, még vékonyan sem, de a haverod sem, akárhogy néz ki.


Engem taszítanak a sóherok, az önzőek, meg az anyám asszony katonái.

2019. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nyugodj le. Te se látsz tisztán mert nem vagy pártatlan. Elhisszük neked, hogy a "haverod" egy szerencsétlen fajankó.

A csajok ilyen fiatalon azért buknak az ilyen pasikra, mert helyes. Ennyi. Tizenévesen nincsenek még kiforrott igényeid egy párkapcsolattal szemben, kb fogalma sincs az embernek mit is akar párkapcsolat alatt olyankor.

Illetve ennyi találkozó után még ezek a tulajdonságok nem feltétlenül jönnek ki, ehhez jobban kell ismerni a másikat/lakni kéne együtt.


Ezért randizik vele a csaj. Ne láss bele többet.


30n

2019. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mert a nők vonzódnak a debil, alattomos sunyikhoz. :)
2019. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!