Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak a külső számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a külső számít? Egy lány minek randizik 8-10-szer egy nyomival, aki még a kezét sem fogja meg?

Figyelt kérdés

A srác a "haverom", gyerekkoromban barátom volt, sokat voltunk együtt. Csak jól néz ki, de egyébként egy csíra.

Előadja, hogy ő mennyire rendes, milyen segítőkész, a suliban mindenét megosztotta másokkal. Csak a haverjaival nem az, egy fillért nem költött rájuk soha életében, a suliban meg szerintem inkább csak elvették a cuccait :D

A fillért nem költ ránk mondatomat ne úgy értsétek, hogy lehúzzuk, hanem pl. az én saját költségemen bementünk a városba autóval min. 5 alkalommal, és amikor a sráctól is kértük ugyanezt (nekik is van autójuk), akkor az anyucija letámadott minket, hogy csak kihasználjuk a pici fiát!

Egyébként önző, tutyi-mutyi, és lusta. Velem is mindenhol úgy beszélnek, mint egy taknyos hülye gyerekkel, ha ezzel a sráccal mutatkozok.

Hogy akarhat bármit is ilyentől egy átlagos, nem kövér nő?


2019. jún. 7. 11:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

8.: Akkor menj, és házasodj össze vele, hordhatod a nadrágot :D

Megadjam a címét?

Egyébként nem az volt a kérdés, hogy ez a srác mivel jobb nálam, hanem hogy mit szerethet benne a leírtak alapján a lány!

2019. jún. 7. 11:58
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján? Csak azt tudtuk meg, te mit nem szeretsz benne. xd
2019. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én veled vagyok haver, de am mit keres a felnőtt kategóriában ez a kérdés ? :D
2019. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

12.: Igen, nyilvánvaló!

Mit kellett volna tennem?? Talán videóra vett interjúkat kéne készítenem mindenkivel, aki ismeri, vagy esetleg csináljak a Te kedvedért egy hangfelvételt a "barátnőjével"?


Egyébként utólag nézve tényleg méltatlanul viselkedtem. Néha indulatos vagyok. Tudom, sokan nem szeretik az ilyet, ne haragudjatok, hogy kellemetlenséget okoztam :)

2019. jún. 7. 12:10
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kellett volna tennem?? Talán videóra vett interjúkat kéne készítenem mindenkivel, aki ismeri, vagy esetleg csináljak a Te kedvedért egy hangfelvételt a "barátnőjével"?"


Igen, ez tök jó lett volna. :)


De beláthatod, hogy a te elfogult véleményed alapján nem kaphatsz releváns választ.

2019. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

#15


Mókás, nem? :D Kaptunk egy elfogult nézőpontot és az alapján kellene pontosan ugyanazt fújni amit a kérdező, "mert az a szent igazság".


Csak tudnám mitől a "haverja", egy olyan embernek akit ilyen szinten lenéz? Én ha valakit ennyire lenézek, azzal nem állok szóba.

2019. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szidhatjátok kérdezőt,hogy irigy és hasonlók,de ahogy a barátaival viselkedik valaki,ùgy fog a barátnőjével/barátjával is előbb-utóbb.

Amùgy szerintem kérdező csak ámul,hogy mi a fenéért van ez,amibe vegyül egy kis irigység,de ez természetes emberi tulajdonság,amibe mindenki belecsúszik egyszer legalább,hanem többsz9r(1)

2019. jún. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

15.: Hát már nem, főképp, ha ti is elfogultak vagytok velem negatív értelemben :(


A srác jött hozzám nemrégen, utoljára tavaly nyáron haverkodtam vele. Hajtottam volna el? Nem szeretek felégetni semmilyen kapcsolatot sem, de talán túlságosan barátságos voltam vele.

2019. jún. 7. 12:19
 19/24 anonim ***** válasza:
Na jó, maradjunk annyiban, hogy ha tényleg olyan, amilyennek a kérdező leírta, akkor előbb-utóbb fel fog tűnni a csajnak is.
2019. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

19.: Ilyen, hidd már el! És nem felnagyítottam, hanem inkább lekicsinyítettem a hibáit.

Írjak konkrét példákat?

1. Elmentem hozzá, megbeszéltük, hogy megyünk sétálni. Már indultunk volna, amikor megjelent egy másik ember, aki elhívta más programra. "Hmmmm, most döntenem kell, menjek sétálni... De inkább most a másik emberrel mennék" Erre engem ott hagyott csába xd

2. Hógolyóztunk, ketten voltunk ellene, mivel ő nagy melák. Megsértődött, amiért eltaláltuk, bement az udvarba, és kibszta ránk a 30 kilós vasszánkót.

3. Kicsik voltunk, kötélhúzósat játszottunk, elengedte a kötelet, engem pedig jól szemen qrt az ugrókötél fa fogantyúja, ő pedig jót röhögött.


Ezek most így utólag lehet viccesek, de akkor nem volt az. Nem kell elhinni, nyilván csak hazudok, leakarom járatni a srácot. Néha pedig olyan düh fog el vele szemben, hogy kitudja, lehet még megfojtani is képes lennék őt :)

2019. jún. 7. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!