Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok gáz az, ha egy fiú 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gáz az, ha egy fiú 26 évesen végez a tanulással?

Figyelt kérdés
Érettségi után elvégeztem egy 2 éves OKJ-t,utána jelentkeztem egyetemre,nem vettek fel,jelentkeztem másodszor,nem vettek fel,harmadszorra is jelentkezni akarok,de akkor meg már leszek 26 éves mire végzek

2019. jún. 11. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy gáz, még mindig fiatal leszel és imponáló, hogy képzed magad :)
2019. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát azért nem.Csak másodjára sem sikerült.Az OKJ-val meg nem tudok elhelyezkedni se,oda is csak azért mentem,mert nem tudtam mit akarok 18 évesen.


Meg gondolom sokan elvárják,hogy ebben a korban már dolgozzanak meg ilyenek,mások már 20-onévesen házasodnak meg gyereket vállalnak,én meg sehol se vagyok még ehhez képest

2019. jún. 12. 00:02
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szakra jelentkezel? Remélem nem egy büfé szak miatt strapálod magad. Gondolj arra is mi a valòs értéke a szaknak mielőtt beletolsz 5 évet az életedbõl.
2019. jún. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nagyon sokan vagyunk így ezzel. Én is 25 leszek, mire végzek, mert 3 évet elpazaroltam orvosi egyetemre, amiről kiderült, hogy nem nekem való, majd utána elmentem egy teljesen más szakirányra (tehát nekem még egy plusz okjm sek lesz, csak elcsesztem simán 3 évet). Az évfolyamtársaim között is nagyon sokan jártak így. A legritkább az, hogy valakinek döccenők nélküli, egyenes életútja van.

24/N

2019. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Azok, akik 25 alatt vállaltak gyereket, általában nem értelmiségiek...szerinted mire szülnek olyan fiatalon? Nem mondom, hogy mindenki, mert ha egy ilyen korú lány egy 30 feletti pasinak szül, akkor lehet hawaii dizsi, de két ilyen fiatal szülőnek nem lesz zökkenőmentes az élet.
2019. jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Párom még 30 évesen is egyetemista volt. Neki is van még mellé jó pár végzettsége. Meg persze dolgozott csomó cégnek (részben emiatt nem tudta elvégezni az egyetemet csak sok csúszással). Nem zavart, mert pont emiatt mindenki őt akarta, kapkodtak utána a munkahelyek és mire végzett már kész karrierje volt.
2019. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Akkor ennyi erőből az is gáz, ha valaki munka mellett, 40 felett diplomázik...


Sőt, valaki estin érettségizik le,szintén munka mellett.

2019. jún. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem gáz.
2019. jún. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Tanulni soha nem gáz. Legyen erőd és kitartásod.


Remélem akkor eddig dolgoztál valamit. De ha nem akkor nem a suli lesz a legnagyobb gondod, hanem az, hogy eddig semmit nem csináltál. Ott volt 2 év, és ültél otthon a s..ggeden elvárva, hogy szüleid eltartsanak, miközben te nem csináltál semmit.

És honnan vagy abban biztos, hogy most felvesznek?

2019. jún. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az sokkal gázabb, ha még a 8 általánosod sem lenne meg.

Inkább legyél büszke, hogy ilyen kitartó vagy, ha meg párod és családod lesz, azért nem lesz majd mindegy mennyi lesz a fizud.

2019. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!