Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli csajok! Ha megtalálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli csajok! Ha megtalálnátok az igazit, de a kocsijával lenne egy kis probléma (konkrétan az anyósülés felőli ajtó egy dróttal lenne rögzítve, amit egész úton fogni kell, plusz még a fék is nyikorogna, mint az állat), akkor is vele maradnátok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 19:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Feltaláltak már a biztonsági övet, nemdebár? Amúgy meg, ha normálisan fogja az ajtót és nem azzal foglalkozik, hogy a körme közben le ne törjön, akkor az az ajtó nem fog leesni.
2019. jún. 12. 20:56
 12/19 A kérdező kommentje:
A nyolcas kommentelőnek szantam az elobbit.
2019. jún. 12. 20:57
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha semmit nem akar tenni ezek ellen az baromi sokat elmond a jelleméről. Egy ilyen felelőtlen embert nem tudnék az igazinak tekinteni, nekem ez elég ok arra, hogy ne legyen az.

És egy ilyen autó valóban életveszélyes. Már eleve az is, hogy nulla karosszéria van benne. Nem fog kiszállni az autóból ha balesetezik, összegyűrik mint egy papírfecnit. Persze, szépek a régi autók meg történelmük van meg kötődik hozzá az ember, de tényleg életveszélyesek.

2019. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na jó, ha nem az enyém az autó, akkor ne tőlem várja már el a pasas, hogy fogjam, mer' akkor nem esik le... nincs hosszú körmöm, tehát nem ilyen jellegű finnyásságból. És igen, létezik a biztonsági öv, de nemcsak ütközéstől lehet bajom, ha leesik az ajtó.
2019. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szóval van egy öreg autód, ami jelenleg közúti közlekedésre alkalmatlan. Gondok vannak a fékkel és a karosszériával. Nagyon remélem, te ezzel az autóval nem mész közútra. Ha nem fogják elég erősen az ajtót, akkor az egy kátyúnàl, döccenőnél leesik? A hozzáállásod miatt nem járnék veled. Ha ilyen állapotú autóval közútra mész, veszèlyezteted magad és mások épségét. Ez a hozzáállás nekem nem tetszik. Ez az autó csak arra jó, hogy egy normális rendberakás után oldtimert csináljanak belőle. Az viszont nem olcsó mulatság. De közúti közlekedésre alkalmatlan.
2019. jún. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kiröhögném, és ott hagynám:D
2019. jún. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amit a műszakizásnál kenőpénzre költesz (költenél, ha nem lenne kamu), abból kijönne egy szép állapotú használt Suzuki.
2019. jún. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem megy át a műszaki vizsgán. Rossz fékkel meg életveszélyes vezetni. Nem kellene ilyen hanyag pasi.
2019. jún. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem igen, ha nem akarna vele kezdeni semmit.

1. Nem akarok miatta bajt 2. Félnék is 3. Egy Zsiguli a mai világban rohadt igénytelen, cigányos 4. Nem akarok a esetlegesen emiatt balesetet mert rosszak a fékek 5. Én nem vagyok oda érte ha a körmömről lejön a körömlakk, ez biztos levinné 6. Ne mondja, hogy nem telik jobb autóra vagy legalább javításra ha megengedheti magának az autót. Ha meg még sincs olyan helyzetben, ne legyen ilyen veszélyes autója már 7. Nekem ne mondja senki, hogy nem tud ennél jobb autót kigazdálkodni, mert nekem sikerült vennem rögtön jogsi után fél millióért egy remek autót egyből, úgyhogy fizettem a vezetési órákat. A nettó fizetésem akkor nem érte el a 120ezret sem. ha egyben nem megy neki, akkor ott a részeket fizetés, vagy ne tartson autót, ha nem telik biztonságosabbra.

8. Ha itt ilyen igénytelen, akkor az életben más területeken is jó esélyekkel az.

2019. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!