Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért olyan fontos, hogy egy pasi jól érezze magát a munkahelyén?

Figyelt kérdés

Már több ilyen választ is olvastam itt,hogy “nekem elég ha szereti amit csinál” meg ilyeneket.

Tegnap is volt itt egy kérdés,hogy szerencsétlen srác rosszul választott pályát,utálja az egyetemet ahova jár és nem akar benne elhelyezkedni.Azt a kérdést is teleírták oltásokkal,hogy én biztos nem jönnék össze ilyennel,meg hogy így nem kellesz majd a nőknek stb.


Mi köze van a párkapcsolatnak ahhoz hogy ki hogy érzi magát a munkahelyén?Ha én sem szeretek a jelenlegi munkahekyemen dolgozni,az már kizáró ok lesz a lányoknál?



2019. jún. 16. 15:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Az emlitett kerdezovel nem az a baj, hogy hozott egy rossz dontest, hanem hogy utana sem hoz jokat.
2019. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szóval akkor inkább legyen egy olyan munkám,amivel kevesebb pénzt keresek,viszont szeretem csinálni,mint egy olyan,amivel jól keresek,viszont nem szeretem?


Az érmének itt is két oldala van,ha meg rosszul keresek,akkor meg az nem tetszene a nőknek.

2019. jún. 16. 16:08
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem olyan nővel aki az alapján dönt hogy mennyit keresel nem akarnál összejönni;)
2019. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Ne a nők miatt csináld. Első sorban magadért.


Szerezz olyan munkát amiből meg tudsz élni, és még jól is érzed magad közben.

2019. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

"Az érmének itt is két oldala van,ha meg rosszul keresek,akkor meg az nem tetszene a nőknek."

Ilyen az elet. Ilyen buta dilemmakbol szazat is fel lehet sorolni. Szep legyen a baratnod vagy inkabb kedves? Ugye, hogy mindketto?

2019. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert a munka meghatározó része az életednek. Ha egész nap szar kedved van, ideges, nyűgös vagy valószínűleg nem a főnöködre fogod kivetíteni a sérelmeid, hanem a párodra munka után. A mindennapos panaszkodás pedig senkinek sem hiányzik.
2019. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!