Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso randin egymasnak estunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randin egymasnak estunk, de nem hivtam fel magamhoz. Szemetseg volt?

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy fiuval, tokeletes volt minden, vonzodtunk egymashoz, csokoloztunk vadul. Nem vagyok egy mindenkivel lefekvos tipus, de ha ugy adodik, miert ne. Azonban mikor haza kisert, a korulmenyek nem voltak olyanok, hogy felhivjam (nem voltam egyedul, epp menstrualok). O ezen megsertodott, hiszen elotte mar elindult valami es elegge fel volt izgulva. Mit mondhatnek neki, miert kuldtem haza? 23/L
2019. jún. 27. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

" bocs pista de epp megvolt. Viszont tetszettel remelem atjott :) "


Remelem az eletben ennel talpraesettebb vagy, ez eleg basic problema

2019. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat
2019. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Kér valaki cukkinis, babos lecsót? 31F
2019. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozol neki magyarázattal. Ennyi.
2019. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
Az igazat. Ha rinyál azután is legalább kiderül hogy nincs empátiája és soha többet nem is kell vele találkoznod ezentúl.
2019. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt szemétség.


Elég gáz, hogy egyáltalán felmerül ilyen kérdés..


Vagy ennyire unatkozol, és ilyenkor értelmetlen kérdések fejtegetésével ütōd el az idōt?

2019. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, csak nagyon megsertodott ezen, pedig minden nagyon jo volt, tok ertelmes sracnak tunt.
2019. jún. 27. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem kellett volna megsértődnie. Ezt most komolyan mondom. Attól, hogy volt egy ilyen randi, aztán hazakísért, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy fel kell hívnod magadhoz. Szerintem gyerekesen viselkedett. Egy normális srác ezt tudomásul vette volna. Inkább az a baj, hogy felmerül benned, hogy te voltál a szemét.
2019. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért az is kérdés mennyire izgattad fel,mennyire estetek egymásnak.Már a gatyájában túrkáltál vagy több.Esetleg csak csókolózásra értetted?És bár a sértődés nem jogos annyira,de ha Téged csak a menstruáció akadáyozott,akkor egyikőtök se jobb, se rosszabb a másiknál.Egyébként ha igazat mondtad volna neki,nincs ekkora sértődés talán.Viszont szabadkozni,hogy az első randi után miért nem volt szex nem kell!
2019. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak csokoloztunk es simogattuk egymast (nem ott), de o ettol nagyon beindult. Sajnos ezt sem kellett volna, ha tudtam, hogy nem lesz tobb.
2019. jún. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!