Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, és főleg nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, és főleg nőket kérdeznék, hol van a határ a flörtölés, és simán közvetlenség között?

Figyelt kérdés

Sajnos, eléggé hajlamos vagyok félreértelmezni olyan jeleket, amik közvetlenségbe tartoznak, de érdekelne, hogy szerintek ilyen téren hol a határ?


Vagy, ha mondjuk megsimogatja az illető a karomat, a fejét a vállamra hajtja, stb. az közvetlenség, vagy joggal érthetem félre?


2019. jún. 29. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ milyen kapcsolatban vagytok. De eléggé félreérthető. Ha én ilyet teszek akkor már van érzésem a férfi iránt. De valaki lazábban kezeli ezt.
2019. jún. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a testi kontaktus már flört általában.
2019. jún. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Haverokat, barátokat nem tapizok, ölelgetek, simogatok, nem ülök az ölükbe, nem hívom el őket randinak beillő programokra (pl összebújva filmezés), nem teszek szexuális utalásokat (és ha ők tennének, azt sem hagyom szó nélkül).
2019. jún. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés. Én pl. nagyon nem szeretem a testi kontaktust, gondolok itt a kézfogásra, puszis köszöntésre barátoknál, stb. Viszont évfolyamtársaim között több olyan van, akik simán megsimogatják a másik hátát, megölelik egymást (férfi-nő), és hasonlóak. Nemrégiben az egyik férfi évfolyamtársam simogatta meg beszélgetés közben a vállamat és én teljesen zavarba jöttem, pedig ő csak sima kedves gesztusnak szánta. Nálam meg már bevillant a flört lámpa. :D
2019. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem többször fordult már elő, hogy csak közvetlen voltam, a férfi meg flörtölésnek vette. Végiggondolva, ilyenkor általában tényleg én lövök túl a célon, ezért próbálom visszafogni magam. De fordítva is előfordult már, a férfi nyilvános helyen megfogta a kezem, majd azt mondta, ő ilyen, nála ebben nincs semmi.
2019. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!