Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha van egy srác akivel barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy srác akivel barátok vagyunk, és annyira nagyon idegesít ha lányokkal van vagy olyanokkal, akik sokkal szebbek nálam akkor az mit jelent? Csak azért mert olyan kedvem van v mert tetszik?

Figyelt kérdés
(Meg nem tudom miért de ezért mérges is vagyok rá de nem értem h miért)
2010. júl. 9. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ilyen velem is szokott lenni. tetszik neked a srác:)
2010. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem tetszik neked a srác,és féltékeny is vagy,nehogy összejöjjön egy nálad szebb lánnyal.
2010. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

19:57

Mi az hogy "szebb" ?A srác látja szebbnek, nincs ilyen hogy szebb, mindenkinél szebb valaki.Mindenki szép valakinek, utálom amikor így dobálózik valaki relatív tulajdonságokkal.

2010. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen többet jelent számodra mint egy barát csak nem mered magadnak sem bevallani, hogy többet érzel iránta, neki meg végképp nem. És féltékeny vagy, rossz ha nem veled foglalkozik rossz ha nem veled van hanem egy másik lánnyal, megszeretted és több figyelmet igényelnél tőle , túl vagy a barátságon drága....
2010. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

igen, de az a legrosszabb h sosem járnánk mert egyáltalán nem vagyok szép, és nem hinném h járna velem

ez elmúlik idővel?

2010. júl. 9. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, esélytelen dolog volt, nem is erőltettem(nem részletezném:D), de barát tudtam maradni és mára már egyáltalán nem is érdekel az illető ilyen viszonylatban.
2010. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt elárulnád utolsó h miért volt esélytelen (ha lehetne)
2010. júl. 10. 10:40
 8/14 A kérdező kommentje:
elég fura mert most inkább nem is akarok vele találkozni mert mérges vagyok rá csak nem értem miért
2010. júl. 10. 18:56
 9/14 A kérdező kommentje:

de am már születésünk óta barátok vagyok , meg olvastam valahol hogy az ilyen barátságokból általában más is szokott lenni

ezért is szeretném tudni h őneki tetszek-e de megkérdezni biztos h nem merném meg félnék megtudni hátha azt mondja h dehogyis

2010. júl. 10. 21:49
 10/14 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy mit csináljak h elfelejtsem

talán vesszek össze vele

2010. júl. 10. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!