Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozóhelyeken vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeken vannak normális lányok?

Figyelt kérdés
Azt mondták, ha egy normális lányt szeretnék, aki hűséges...stb akkor a diszkókat nagyívben kerűljem el. Ott szinte csak iszákos könnyűvérű ribancok vannak, akik mindenkivel lefekszenek. Tényleg nagyrészt ilyenek ott az emberek?
2010. júl. 9. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken nincs! Komolyan mondom, ott a ribiség a menő.
2010. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem,nem mindenhol.Például Ice Beachen(Tát) nem csak ilyenek vannak.Lehet találni,bár eléggé kikell ahhoz ismerni,hogy bármi mást is akarj tőle,na persze ezt kicsit ittasan nehézkés.Mondjuk van akit alig üt meg a pia(pl engem),de nekem egyelőre nincs szükségem partin csajozni,mert van kiszemelt :-)

16/F

2010. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én pl. szórakozó helyen jöttem össze a barátommal, és 5éve vagyunk együtt(hűségben). Bár nem is a tipikus tuc-tuc diszkóban találkoztunk, hanem olyan helyen ahol van tánctér, de le lehet ülni padokra, vannak asztalok székek, kanapé.:P és nem is tipikus tuc-tuc zene szól. Olyan helyen még életemben nem voltam, de szerintem ott nagyobb a valószínűsége a könnyűvérű lányoknak.
2010. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt de utálom. Egy normális, hűséges csajnak egész hétvégén otthon kell csücsülnie?! Tény, hogy vannak. Én is járok fel szórakozni, és még egy puszi sem volt ismeretlennel..
2010. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az látszik egy lányon ha olyan aki könnyen kapható.Attól is függ hova mész, milyen helyre.ha beszélgetsz vele, akkor hamar kiderül hogy milyen a lány.
2010. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem nagyon vannak, persze tisztelet a ritka kivételnek. Szórakozóhelyeken max. partypi*sákat találsz, akik jól *ebasznak (a pénzedből) aztán le*zopnak mindenkit, mert az olyan menő illetve *asznak fűvel-fával meg a virággal. Sajnos, de ez van, itt járunk kéremszépen! :/
2010. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen az amúgy normális lányok sem viselkednek normálisan
2010. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%
A normális lányok nem járnak szórakozni...OMG
2010. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
én még sose csaltam meg egyik barátomat se, mégis járok bulizni..
2010. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Vannak csak ritkák és nehéz rájuktalálni =)
2010. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!