Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozóhelyeken vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeken vannak normális lányok?

Figyelt kérdés
Azt mondták, ha egy normális lányt szeretnék, aki hűséges...stb akkor a diszkókat nagyívben kerűljem el. Ott szinte csak iszákos könnyűvérű ribancok vannak, akik mindenkivel lefekszenek. Tényleg nagyrészt ilyenek ott az emberek?
2010. júl. 9. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

A többség az, de a normális emberek is járnak el szórakozni akik nem isszák amgukat taccs részegre és nem fekszenek le mindenkivel. Én szórakozóhelyen még csak smárolni sem szokásom vad idegenekkel, szóval vannak normálisak csak nehéz megtalálni. Mint a normális fiúkat akik nem csak megdugni akarnak.



L

2012. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
én speciel hasonlót keresek fiúban, és épp ezért a diszkókat, szórakozóhelyeket nagy ívben elkerülöm amennyire lehet... Ott nagyon ritka, hogy az ember normális, értelmes emberrel találkozik, tisztelet a kivézelnek. 20/n
2012. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyi ha diszkóba meglátsz egy csajt miniruhába, hogy kint van a fél seg*e, 15 centis magassarkúba van én kelleti magát a pasiknak akkor az valószínűleg rib anc és nem érdemes kezdeni vele.


Ha normális lányt szeretnél, az valószínűleg szolidabban, de mégis csinosan öltözködik, nem kelleti magát a pasik előtt, és szórakozik, nevetgék a barátaival. Na ilyet szólíts le a mosdóba menet.

Attól, hogy valaki eljár szórakozni nem egyenlő azzal, hogy rib.anc.

2012. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez tényleg így van.Én se nagyon értem miért van ennyi primitív ember a szórakozóhelyeken.A primitívek sajnos kiszorítják a normálisakat,úgyhogy a normálisabb tagok inkább el se mennek szórakozni.
2012. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!