Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak azért ilyen kedves, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért ilyen kedves, mert le akar feküdni, vagy lehet, hogy akar valami komolyat is?

Figyelt kérdés

Van egy elég komoly betegségem. Az egyetemen nem sok embernek beszéltem róla. Van egy srác, aki korábban is nagyon figyelmes volt velem és mindig jobb kedvre próbált deríteni, neki elmondtam. Azóta folyton azon van, hogy hogy tudna segíteni nekem. Túlságosan aggódik értem, megszervezte, hogy menjek el az egyik nagybátyjához, aki orvos és tud segíteni, de nem fogadtam el, mert nem akartam ekkora szívességet elfogadni. Minden módon próbál nekem segíteni meg mondja, hogy biztos csak környezetváltozásra van szükségem és minden gondom megoldódik. Illetve szerinte a bajomnak leginkább lelki okai vannak, ami azért van, mert magamba fojtom a problémákat, vele viszont ki tudom beszélni. Meg látja rajtam, hogy vele őszinte vagyok és nem érdekből keresem a társaságát és ez jól esik neki.

Nem tudom eldönteni, hogy most csak azért ilyen jófej ,mert simán csak le akar velem feküdni. Vagy elképzlehető, hogy így is összejönne velem, hogy ennyi bajom van.Vagy most azért akar mindenáron segíteni, hogy jobban legyek, mert ilyen állapotban nem kellek neki?


2019. júl. 11. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valóban szívén viseli a problémádat

Lehet hogy szeretne többet tőled

Lehet hogy csak le akarna feküdni veled. Bár ezek alapján nem tűnik ez nekem túl reálisnak hogy ennyire erre játszon.

2019. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen állapotban is meg lehet dugni, akkor ugye azért nem kellene segítenie, hogy csak megdughasson. Ennyi alapján ez egy normális gyerek.

32/f

2019. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondott ilyeneket is, hogy ne mondjam el mindenkinek ezeket a dolgokat, csak azoknak akikben tényleg megbízom, mert ő se reklámozná magáról, ha ilyen bajai lennének. Mondjuk miután a betegséggel kapcsolatos segítségeit rendre elutasítottam. Már egy ideje nem hozza föl, csak simán érdeklődik, hogy hogy vagyok, meg mennyire vagyok fáradt ki tudtam e magam pihenni. Sokszor nagyon magam alatt vagyok és olyankor elmarom magam mellől, flegma vagyok vele, de ő sosem sértődik ezen meg, sosem csinál belőle ügyet.
2019. júl. 11. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval Ferecnek hívják.

A vándor késő este bekopog a Szent György és a Sárkány nevű fogadóba. Egy goromba női hanfg kiszól: Mi a faxt akarsz? Mire a vándor. Gyurival szeretnék beszélni.

2019. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ha csak megfektetni akarna, akkor ennyit "bajlódna" veled, a szó szebbik értelmében. De ezt csak te derítheted ki.
2019. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem látok ebben az írásban semmi olyat, mi szerint meg akarna (csak) fektetni. Ez alapján kedvel téged és segíteni próbál a helyzeteden.


Vagy te hagyták ki csomó apró részletet, miszerint a bugyidra hajt és meg akar fektetni, vagy a fejedben vannak gondok és hülyeséget látsz bele mindenbe.

2019. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!