Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok 9 évvel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok 9 évvel fiatalabb férfival terveznétek komoly kapcsolatot? Mennyire lennétek bizalmatlanok? Mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 15:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mások véleménye alapjn rátok vonatkoztatva semmi sem fog kiderülni. Nem lehet általánosítani. Ismerkedjetek, kezdjetek bele és kiderül. Próba nélkül nem fog kiderülni:-)
2019. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok rá példát, hogy működik az ilyen. Már jegyben járnak, és a legcukibb pár 🙂
2019. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Nehogy már a kor legyen a legfontosabb, ha a korkülönbség miatt meg sem próbálja valaki lehet, hogy pont a legjobbat, a számára tökéleteset hagyja ki.

Én 27 vagyok a barátnőm pedig 42 és 5 éve vagyunk együtt....

2019. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 gagica válasza:
100%
Nyugodtan fogj bele! Pont annyi esélyetek van, mint ha nem lenne ekkora korkülönbség. A jó kapcsolat nem korfüggő.
2019. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az erdekel hogy masok mit tennenek vagy te mit tegyel? Birom az altalanosan megfogalmazott szemelyes kerdeseket... Ha o ennyire kulonleges es tetszik is akkor hajra. Ha masok le tudnak beszelni a vagyaidrol akkor te csak oregedtel, de nem ertel.
2019. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kumbej ***** válasza:
Szerintem simán, saját magam is hasonlóképp vagyok mint a fent említett fiút csak még fiatalabb és még egyetemen melóval együtt. Én személy szerint mindig a pár évvel idősebbekhez vonzódtam.( kb+5év) 21 F
2019. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mitől lennék bizalmatlan?
2019. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Kekcsi ***** válasza:
Miért tetted fel a kérdést? Azért, mert van benned bizonytalanság, rossz előérzet, vagy csak mert ökölszabály, hogy a korkülönbség rossz?
2019. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem vágj bele!Egy próbát megér!Sok kapcsolatban idősebb a nő és nagyon jól működik!Nekem is van ilyen ismerősöm!Természetesen meg kell tanulnotok egymáshoz alkalmazkodni,de ez minden kapcsolatban így működik! Sók Boldogságot Nektek!
2019. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!