Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heteroszexuális férfiak! Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfiak! Mik azok a külső jegyek egy nőnél, amik inkább taszítóvá teszik őt, és kevesebb lesz az esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy rövid/színes a haja, nem szőrtelenít, nem csak a fenekére és a hasára gyúr, van rajta felesleg, kicsik a mellei, nagy az orra, stb.

Szóval nem felel meg a társadalmi elvárásoknak, vagy csak személyes preferencia miatt offos.

Lehet mondani kiábrándító tulajdonságot, történetet is.

Mik voltak azok, amik eltántorítottak egy nőtől?



2019. júl. 14. 15:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ízlés kérdése. Én pl.rühellem a rövid hajú, fiús frizurát viselő csajokat. Ez nálam kizáró, bármennyire is kellemes társaság legyen. Szeretem, ha egy fiatal nőnek feszes mellei vannak, nem lötyögnek. Ja, lássam rajta, hogy nem hanyaggolja el magát. Rühellem a cicababákat is, akik nem természetesen viselkednek.
2019. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Szőr, rövid haj (nem taszító, csak nem is annyira vonzó), férfias öltözködés, viselkedés, igénytelenség kb. ennyi.
2019. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenki kicsit mást fog írni. De a végén akkor is körvonalazódni fog, hogy mik azok a tulajdonságok, amik általában kizáró okok.
2019. júl. 14. 15:40
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Kövér, anyajegy, papilloma, HPV, sárga fog, barna fog, fekete fog, csálé fogsor, szőrös test (láttam ilyet, majdnem sokkot kaptam), büdös test, büdös száj, büdös láb, igénytelenség, rendetlenség, zsíros haj, büdös haj, és ha Orbán vagy Mészáros a családneve.
2019. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

Amiket felsoroltál azok nem kizáró okok.

Az összkép a fontos, nem egyes dolgok.

Nálam a sok plussz súly a kizáró, de van akinek meg az jön be.

Rövid/hosszú haj, van akinek jól áll a rövid... Sorolhatnám...

2019. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Fidesz kitűző
2019. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Plasztika, szilikon, nem természetes külső.
2019. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a korábbiak véleményét. Ha valaki 60 éves kora előtt öregasszony-frizurát hord, az rendkívül visszataszító tud lenni. Nemcsak külsőleg, de az illető ízléséről is sokat elmond.
2019. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#7 honnan tudod, hogy valaki már feküdt kés alá önszántából? Egy orrműtét vagy lipfiller nem feltűnő. A férfiak többsége a 3D műszempillára is azt hiszi, hogy eredeti :D Szélsőséges plasztikai beavatkozásra gondoltál?
2019. júl. 14. 15:48
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Kocka has, (szeretem ha van rajta kicsi húa vagy csak simán lapos),rövid haj, ha túl kövér és kb ennyi. :) 22/F
2019. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!