Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heteroszexuális férfiak! Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális férfiak! Mik azok a külső jegyek egy nőnél, amik inkább taszítóvá teszik őt, és kevesebb lesz az esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, hogy rövid/színes a haja, nem szőrtelenít, nem csak a fenekére és a hasára gyúr, van rajta felesleg, kicsik a mellei, nagy az orra, stb.

Szóval nem felel meg a társadalmi elvárásoknak, vagy csak személyes preferencia miatt offos.

Lehet mondani kiábrándító tulajdonságot, történetet is.

Mik voltak azok, amik eltántorítottak egy nőtől?



2019. júl. 14. 15:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
a férfias nők sohasem nyerőek. ez jelenti a rövid tüsi hajat, izmos kart ( nem nőiesen izmost, hanem rendes " gyári munkás " kart ) stb. egy nő legyen nőies
2019. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

Ez abszolút egyénfüggő.Én pl. szeretem a rövid hajú nőket,de,értelemszerűen,nem mindenkinek áll jól.


Lényeges,hogy ízlésesen öltözködjön.(Aki túlsúlyos,ne vegyen fel feszes ruhát.)

Nem szeretem,ha nem szőrtelenít,ha nagyon kövér,ha ápolatlan,kancsal,púpos,vagy feltűnően lóg a melle.


Mindenkinek más jön be,de szerintem általánosságban elmondható,hogy aki nem törődik a külsejével (nemétől függetlenül),azzal jobb nem kezdeni.+Nem külső tulajdonság,de,ha nem képes normálisan megszólalni(He?/Dzsaa,g*ci),nálam elvágta magát,mindegy hogy néz ki.

2019. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%
Cigarettaszag, feltűnőre festett haj, piercing, tetoválás
2019. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%
Azokra a plasztikai beavatkozások gondoltam amiket felismerek, pl kacsacsőrű emlős, dinnyeárúslány..
2019. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%

Mindenkinél más és vannak olyan külső jegyek amik tudatos és olyan dolgok is amik "alapból" taszítóak egy-egy személy számára, úgy hogy az okát sem tudják.



Példák (saját)


Tudatosan taszít: Múmiaszerű bőr - általában láncdohányzást, rosszabb esetben zugivást érzek mögötte (kivéve akik betegség miatt ilyenek), kaotikus magánéletet és sivár gondolatvilágot. Vagy másik példa a szigorú arckifejezés "megmerevedése", ez egy számomra veszélyes és unszimpatikus személyre enged következtetni.


Nem tudatos: Rövid göndör haj. Színe mindegy. Egyszerűen nem. Szürke szemek. Szintén nem. Egyszerűen nem. Sosem fog bejönni.

2019. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
#8, 11: Nem feltétlenül azért rövid egy lány haja, mert férfias, vagy mert érdekes stílusa van. Én pl egy betegség miatt veszítettem el, és sokáig (majdnem egy évig) parókát hordtam, de elegem lett belőle.
2019. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
Hú, örülök, hogy írtátok a rövid hajat. Nekem egyszer egy kórházi kezelés következtében kellett megszabadulnom a hajamtól, és utána egy évig rövid volt, és nem értettem, hogy miért érzem magam annyra, de annyira diszkomfortosan. Sehogy sem találtam a helyem abban az időszakban a világban, pedig hát végre egészséges voltam. És megfogalmazódott bennem, de nem hittem volna, hogy ezért.... Viszont utána olyan hosszúra növesztettem a hajam, mint még soha, és 3 évig nem voltam hajlandó a végét sem levágatni. A fodrásznak még mondtam is, hogy szerintem ez kompenzálás...:-) Azóta is persze hosszú... Örülök, hogy ezt láthattam itt, hogy milyen fontos a hosszú haj egy nőnél.
2019. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekem kifejezetten tetszik a rövid haj egy nőnél. A hosszú egy kicsit unalmas.
2019. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#17 én a rövid hajad ellenére is úgy kezeltelek volna, mint egy embert. Szerintem azok, akik a hosszú hajat kedvelik se "közösítettek ki", max kevésbé voltak előzékenyek az ellenkező nem tagjai úgy általában. Pár éve még én se voltam népszerű a férfiak köreiben, pedig seggig érő hajam volt. Nem mondanám, hogy rosszul éreztem magam emiatt, pusztán tudtam, hogy nem vagyok jó nő.
2019. júl. 14. 22:23
 20/24 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de olyan fiúk/férfiak nevében válaszolok, akiket jól ismerek.


- Komoly túlsúly, a lány hozzájuk képest egyszerűen túl kövér.


- Feltűnően műnő az illető, úgy mint nagy dekoltázs, szilikon cici vagy igazi cici állig push uppolva, vakolat vastagságú smink, feltűnő műkörmök.


- Testszag. Tehát egyertelműen kánikulában sem fürdik minden nap, nem dezodorál (rendesen), nagyon kellemetlen a közelében lenni emiatt.


- Belső tulajdonságok, amik hamar kiderülnek és kiábránditóak, pl. buta, hülyeségeket hangoztat, szektás.


-De sokat jelent az arc, ami aztán tényleg ízlések és pofonok, de hiába stimmel mondjuk viselkedése, teste, ha nem tetszik nekik a lány arca, akkor nem vonzódnak hozzá.

2019. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!