Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen indokkal szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal szakítsak?

Figyelt kérdés
Régebben megcsalt, de azt megbocsátottam úgyhogy már nem hozhatom fel indoknak. Már nem vagyok szerelmes, főleg a történtek után+egész nap másra gondolok és képtelen vagyok így együttlenni vele. Nem akarom megcsalni se, de elhagyni is sajnálom mert mindig azt szokta mondani, mi lenne vele nélkülem, én hamar találnék valakit, de ő nem.
2019. aug. 10. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakításon gondolkodsz sosem szabad nézni a másikat, mert ő így is úgy is szenvedni fog. A kivitelezésen múlik minden.

A párod megcsalt és megbocsátottál neki, szóval ő hibázott egy nagyot.

Amit tennék a helyedben, hogy megmondanám neki az igazat. Attól, mert megbocsátottál neki még benned maradt a tüske a megcsalás miatt és ahogy telt múlt az idő próbáltál túllendülni rajta, de lelkileg teljesen kiüresedtél.

Ezt egy normális ember megérti és felfogja.


F/24

2019. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy egyenes és őszinte.
2019. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
nincs rajta sapka
2019. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos annyira egyszerűen ezt nem lehet kivitelezni mert a megcsalás után sokszor hangoztattam, hogy mennyire szarul esik még mindig és, hogy sokat gondolok arra amit tett. Aztán még én voltam majdnem a rossz, hogy miért kell ezen rágódni.
2019. aug. 10. 17:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd, hogy nem tudsz megbocsátani.
2019. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd az igazat. Az érzéseidet nem kell mással validáltatnod. Vannak és kész.
2019. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Btw, mi lenne, ha megmondanád az igazat?
2019. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell indok. Megmondod, hogy te ezt nem akarod folytatni, szakítani akarsz. Ne keressen többé.

Ha érdekli a miért, akkor elmondod. De nem kell se a beleegyezése, se egy "jogos" indok.

2019. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De hát ez egy teljesen érthető dolog, ahogy ezt itt felvázoltad most. Nem kell kitalálni semmi ürügyet. Az igazság most nagyon is jó.


Tehát nem tudtál újra bízni benne a megcsalás után, eltávolodtál érzelmileg, nem tudod folytatni vele. Kész. Nem kell több indok.

2019. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakitanod kellene.

Gondolj arra, ha ő igazán szeretett volna nem csalt volna meg téged!

Legyél őszinte és kezdj új életet.

2019. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!