Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most akkor mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés

A sztori röviden. Lassan 4 éve vagyunk együtt, ezalatt a 4 év alatt 3x szakítottunk. Kisebb nagyobb megszakítások. Mindig ő szakított velem és én akartam helyre hozni. Most viszont fordult a dolog. Én gondolkoztam el a szakitason. Szeretem, de már nem úgy és annyira, hogy vele éljek. Viszont, félek is meglépni ezt a dolgot. Mert nem szeretek szomorúságot és bánatot okozni senkinek. Mindegy hogy ki az.


Van itt olyan akinek hasonló problémája van? Tudnátok tanácsot adni? Bizonytalan vagyok. Köszi előre is


24/N


2019. aug. 16. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Csak azért leélnél egy életet egy rossz kapcsolatban, saját magadnak szomorúságot okozva, mert félsz valakinek pár hét/hónap szenvedést okozni?


Nem vall felnőtt gondolkodásra az ilyen.

2019. aug. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig mindig ő akart szakítani, akkor hidd el, hogy nem fog a Dunának menni fájdalmában. 4 év alatt 3 szakítás azért elég sok. Nem vall felhőtlen kapcsolatra.

Vegyél egy nagy levegőt, mondd el neki, hogy nem akarsz vele élni, aztán menjetek ketten két irányba. Ki fogja bírni. A pszichopatákon kívül senki nem szeret fájdalmat okozni másoknak, de ez van. A szakítás sosem könnyű, de túl szokták élni az emberek.

2019. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem érzed jól magad a kapcsolatban akkor bátorság és szakíts vele.A saját nyugalmad,boldogságod fontosabb mint másé.
2019. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen egy rossz kapcsolatban rohadni a legrosszabb döntés, amit hozhatsz. Nem nagyon kellhetsz neki, ha kegyelemből negyedjére van veled. Ezen gondolkodj el. Nem hiába érzed most azt, amit. 30n
2019. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a kapcsolat már csak szomorúság és bánat, akkor tessék tartani magadat az elveidhez, és ne okozz magadnak szomorúságot és bánatot!
2019. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!