Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindezek után tennem kell-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindezek után tennem kell-e valamit hogy a szinte biztos szakítás ne legyen túl gáz?

Figyelt kérdés
Nagyon abszurd módon vesztünk össze és vált szinte biztosra a szakításunk. Úgy volt hogy a páromnál voltam és kitalálta hogy birkózzunk az ágyban úgy hogy ha valaki nem tud szabadulni egy fogásból az feladja és jön az új menet... merthogy az exeivel sok ilyet játszott és hogy milyen izgi. Nos én nem tudom hogy milyen fizikumú csajai voltak előttem vagy hogy egyáltalán hány kilós szatyorral jön hazafele a boltból de megdöbbentett hogy kifejezetten gyenge. Előszőr azt hittem csak hagyja magát, de amikor szabálytalanul (hátrakönyökölgetve akart szabadulni a fogásból akkor leesett a tantusz hogy ennek fele se tréfa) a sokadik könyökös után belőlem is kijött az állat és olyan mma féle fojtást eszközöltem rajta hogy kopogjon ( adja fel) és fejezzük be ezt egyszer és mindenkorra. De ő kinyúlt az éjjeliszekrényen lévő Rubik kockáért és inkább azzal vágott fejbe. Persze kölcsönösen örjöngtünk és röpködtek a trágárságok. Eljöttem tőle ( hétvégén történt) azóta nincs kommunikáció. Valahogy le kell legalább kommunikálni még ezt a dolgot attól függetlenül hogy szerintem a kapcsolat ennyi volt?
2019. máj. 7. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Az azért nem semmi történet :D
2019. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ez most komoly? :D Ti olyan hülyék vagytok, hogy elképesztő! :D De mind a ketten! Egyik se jobb, mint a másik! :D Mint az óvodában! Majdnem kiköptem a sört, mikor olvastam...

:D Szerintem igazi összeillő álompár vagytok, viccen kívül! :D

2019. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ti mennyire hülyék vagytok!!!! :D

Szerintem is összeilletek. Ki a fenének jutna eszébe fojtogatni, meg egy kemény tárggyal ütni a másikat egy ilyen helyzetben??? Mindketten bolondok vagytok, szóval emiatt hülyeség volna szakítani. Esetleg egyezzetek meg, hogy a verekedést mellőzitek a jövőben. Vagy pakoljátok el a fegyvernek is alkalmas tárgyakat az ágy közeléből.

2019. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mi is birkózunk, de nem lesz belőle verekedés és kiabálás... Ilyen ordenáré konfliktus után én ennyiben hagynám.
2019. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:DDDD

Szerintem a barátod most csak szégyelli magát, hogy alulmaradt a birkózásban és inkább eltűnt egy időre :DD

2019. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki akartam írni mindenesetre ezt magamból
2019. máj. 7. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát...ööö...jól tetted, hogy kiírtad magadból. Nekünk mindenesetre szereztél néhány WTF pillanatot, amíg olvastuk.
2019. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!