Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4ev utan szakitottunk, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4ev utan szakitottunk, van egy kiskutyank, kozosen neveltuk. Mi legyen? El akarja venni tolem.

Figyelt kérdés
En akartam kiskutyat, en neztem ki ot magamnak. Imadjuk mindketten , ugy volt h lesz nala is, nalam is de nm tudunk normalisan elvalni sajnos. Elkoltozom, most elvitte a kutyat, h nem fogja odaadni. Mit tegyek? A kutya nelkul nem leszek, o az eletem! En barmennyire gyulolom nm tudnam elszakitani a kutyatol, mert tudom hogy imadja.
2019. máj. 27. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Kinek a nevén van? Ki fizette?
2019. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a nevén a chip, azé az eb.
2019. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Az ilyeneknek minek párkapcsolat? Nem a párját sajnálja hanem a kutyát. Na brávó ... rendesen helyén vannak az értékek.
2019. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem annál legyen végső soron a kutyus, akinél jobb sora lenne- mármint mittudomén, akinek rugalmasabb a munkaideje és emiatt többet tud vele foglalkozni vagy aki kertes házba költözik, ilyesmi. Én legalábbis így tartanám igazságosnak. Nekünk is van macskánk, én már a kezdetektől megmondtam a páromnak, hogy annál marad a cica, aki a "szenvedő" fél, aki szakít annak alapból is könnyebb, mert neki nyilván több ideje volt feldolgozni a szakítást. Esetleg ez az elv is működhetne, ha mindketten nyitottak lennétek.
2019. máj. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A felére igényt tarthatsz
2019. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam mint te. Mindenki haza költözött és be kellett látnom hogy náluk jobb helyen van. Én haza nem vihettem sajnos, ott nagy udvar van, van társa is akivel ellehet. Neki is jobb volt úgy, a kutya ennek ellenére az enyém volt, az én nevemen van. Ha neked nincs, es nála jobb lesz a kutyának, akkor el kell fogadnod sajnos. Elhiszem hogy ő az életed, én is imádom a mai napig... de van amit muszáj megtenni. Kitartás
2019. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!