Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak erőszakos exszel, ha mindig írogat, mert nem fogta fel, hogy vége?

Figyelt kérdés

8 évet voltunk együtt. Nem érti meg, hogy nem érdekel.

Előző is ugyanezt tette, akivel 3 évet voltam,de ő hamarabb elfogadta azért. Ez meg nyaggat. Folyton ír. Egyszer kedveset, egyszer sértőt.


2019. aug. 18. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Tiltás?
2019. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Munkahelyre is bejött, boldog évfordulót kívánni.. Nem normalis.
2019. aug. 18. 23:41
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor rendőrség.
2019. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Azért kíváncsi lennék, hogy mit csináltál ezzel a nyomorult pasival, hogy ennyire mélyen legyen. :)

Biztos vannak eleve patologikus esetek, de azért a legtöbb ember alapból nem az.

2019. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ő nagyon akaratos.

Előző is az volt, de nem ennyire.

2019. aug. 19. 00:02
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Fenyegesd meg, hogy szólsz az anyjának. Nem vicc, nekem bejött, pedig 30+ voltunk mindketten.
2019. aug. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

Hosszú kapcsolatot úgy lezárni, hogy "Nem érti meg, hogy nem érdekel." elég fura. 8 év sok idő. Ő ezt az időt komolyan vette. Nem tudom elítélni azért, hogy küzd még a kapcsolatért. Az elég árulkodó, hogy 8 év után ezeket a mondatokat kapja. Az előző is komolyan vehette a kapcsolatot.


Tudom, nem ez volt a kérdés. Le lehet szavazni nyugodtan... Máskor komolyabban kell figyelni, hogy kivel kezdesz kapcsolatot, és részedről tényleg komoly-e, vagy csak az érzelmek vannak. Ha megcsalás, vagy más fordulat van, az persze más eset.

2019. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#1: a tiltás nem jó tanács.


Akkor megoldódna a probléma, és oda lenne a szegény áldozat szerep, ami lássuk be elég trendi bizonyos körökben.

2019. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Ne olvasd amit ír.

-.-'

2019. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 árokpart ***** válasza:
25%
Az a nagy helyzet, hogy nem illik valakit csak úgy 8 év után otthagyni, hogy nem érdekel. Jól teszi, hogy küzd. Aki a rendőrséget írta.Szerencsére élünk még annyira demokráciában, hogy a rendőrség az emberek magánéletébe nem avatkozik be.
2019. aug. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!