Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak erőszakos exszel, ha mindig írogat, mert nem fogta fel, hogy vége?

Figyelt kérdés

8 évet voltunk együtt. Nem érti meg, hogy nem érdekel.

Előző is ugyanezt tette, akivel 3 évet voltam,de ő hamarabb elfogadta azért. Ez meg nyaggat. Folyton ír. Egyszer kedveset, egyszer sértőt.


2019. aug. 18. 23:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
25%
Ha mind a két kapcsolatod ilyen végű volt akkor lehet elgondolkoznek! 8 évet leélni együtt és küzd érted 8 év után is marhára tudlak sajnálni! Ilyenkor mit lehet tenni semmit! Legalább legyen benned együt érzés ha már tisztelet nincs! Ne várd el azt hogy ne írjon sértőt ha így vélekedsz róla(ez)! És hallgasd meg nyugtasd meg es folyamatosan epitsd le a kapcsolatot ugy ahogy fel epitetetek! Házat is vissza felé bontjuk le mint ahogy felépítettük!
2019. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha nagyon gáz kezd lenni,akkor rendőrség!
2019. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sokat iszik, az volt a probléma. Nem először akartam tőle külön életet, de nmint ha a falnak mondtam volna, hogy nem szeretnék többet vele együtt lenni.
2019. aug. 19. 16:23
 14/14 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, kb semmit nem tehetsz.

Ne reagáljon semmire, ahol lehet töltsd is le.

Eltarthat egy évig is

2019. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!