Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított mert azt hiszi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított mert azt hiszi hogy megcsalom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Friss párkapcsolat 2 hetes, és találkoztam a legjobb haverommal és kitettem egy képet vele, erre ő a fejébe vette hogy megcsalom, és kidobott. Pedig nem. Mit tegyek? Nagyon szeretem nem akarom elvesziteni.
2019. aug. 21. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem èrdemes agyilag èretlen, hisztis gyerekekkel foglalkozni. Saját magával van problèmája.
2019. aug. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Hagyd meg ebben a hitében akkor. Miért ellenkezőneműek a legjobb haverjai? Mi a gondod a saját nemeddel egyébként?

33/f

2019. aug. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmi baj nincs. Csak nagyon jól kijovunk. De sem én sem ő nem akar többet.
2019. aug. 21. 06:40
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg nem akart veled lenni, csak nem mertem megmondani és ez most kapóra jött neki, hogy hozzád vághassa. Nem szeretett. Meg már bocs, de 2 hetes kapcsolat? Hogy a pitcsába lehetsz te fülig szerelmes? -.-"
2019. aug. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mit tegyél? Örülj, hogy megszabadultál egy hisztis gyerektől. Ha ilyenre vágysz, majd szülsz egyet.
2019. aug. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez csak az ürügy volt.


Nyilván nem ezét szakított, de azt mégsem mondhatta, hogy ennyire kellettél, vagy, hogy pár nap, kezdődik az iskola, ott mégsem akar már felvállalni (mert tuti ilyen korúak vagytok)

2019. aug. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 22, ő 22
2019. aug. 21. 07:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megszabadultál egy féltékenykedő hisztis kreténtől. Legközelebb meg kétszer gondold meg, milyen alakokkal állsz össze..
2019. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Most lehet hogy hisztis de akinek volt már ilyen csak barát dologból rossz tapasztalata annak mondhatsz bármit nem fog neked hinni.
2019. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!