Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan leckéztessem meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg ilyen mondat után az ex barátnőmet?

Figyelt kérdés
Évek után ráírtam az ex barátnőmre, hogy miújság stb. Csak kíváncsi voltam, mi van vele, azt tudtam, hogy el van jegyezve már meg a képei alapján azt is hogy egy gazdag férfival. Én csóresz vagyok, mostanában udvarlok a munkahelyemen egy nőnek, mutattam neki a képeit és annyit írt, hogy "hát más homokózban játszunk :D". Felhúztam magam, mert biztos anyagi helyzetre értette (a nekem tetsző nő szintén a vasútnál dolgozik ahogy én is), mert ez nekem is rohadt magaláz. Hogyan leckéztessem meg, hogy nem minden a pénz és hogy nem ér többet azért mert az új pasijának pénze van??
2019. aug. 30. 00:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nyeld le, mert te hívtad ki magad ellen a sorsot. Nem kell exeket ilyenekről kérdezgetni, pont.
2019. aug. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
A más homokozóban játszást nem arra használják, virágnyelven, hogy meleg az illető? Én ilyen kontextusban hallottam eddig. Mindenesetre szerintem kép alapján a kiszemeltedről nem tudhatja, milyen az anyagi helyzete, inkább a megjelenésére vonatkozott a megjegyzése. Amúgy meg legyél te a nagyobb ember, és ne reagálj erre semmit, az exedet már nem érdekled, te fogsz kijönni szánalmasan ha elkezdesz erőlködni valami kicsinyes bosszún, csak mert belegázolt az érzékeny lelkivilágodba.
2019. aug. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel arra célzott, hogy "nem egy ligában játszotok". Vagyis ő talált nálad jobbat: szerelmes, van pénz, lesz esküvő, stb. Te viszont nem tálaltál nála jobbat, szerinte nem üti meg az ő szintjét az új csajod.

Felesleges tovább írogatni, csak égeted magad.

Bosszút állni ezért? Hát nem véletlenül lettél az exe. XD

2019. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy.Többé ne itj rá,nézd levegőnek.
2019. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Hamvas rétihéja ***** válasza:
34%

Nem értem egyesek szerint miért gond, hogy ráírt. Még lehetnek barátok és lehet emberien kommunikálni.


Kérdezd meg tőle, hogy "pontosan mire is akarsz utalni ezzel a nem egy homokozóban játszunk kifejezéssel?".


Lehet csak azt akarta mondani, hogy ők már házasodnak és ti még csak az ismerkedés elején vagytok.

2019. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is hagyd a francba. Ha pökhendien értette, akkor csak magadat túráztatod, ha visszakérdezel. Ha szerinte xy okokból nem illik hozzád a nő, akit mutattál, akkor megint semmi értelme, mert nincs súlya annak, amit mond, mert ki tudja, milyen szándékkal tette ezt a kijelentést.

Szerintem nem világvége, hogy ráírtál. Nem mondanám, hogy csupasz seggel mentél a fszerdőbe, mert én speciel jóban vagyok egyik exemmel, sőt, volt, hogy én szerveztem neki randit. De ezt nem minden esetben lehet megtenni. Megpróbáltad, nem vevő a barátkozásra, felnőtt módon viszontlátás, és kész. Nem kell gyerekes bosszúra süllyedni a kb semmiért.

2019. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

Most gondolj bele.Évek teltek el azóta hogy szakítottatok,és te most ráírsz. Lehet ő ezt úgy fogta fel,hogy vissza akarsz hozzá menni. Azért van különbség aközött,hogy valakivel elválnak útjaink,megbeszéljük még frissiben hogy barátok maradunk,meg hogy évek telnek el.

Az hogy bosszút akarsz állni,azt jelzi hogy irigy vagy az ő életére,mert a sajátodban nem vagy boldog. Írod is hogy szinte szégyenled. Tedd rendbe a saját életedet,az exet meg felejtsd el .

2019. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Majd ha nektek mondott volna valaki ilyet vagy olyat hogy kivételes ember így, kivételes ember úgy az új pasija meg nincs hozzá fogható férfi... akkor megértenétek!
2019. aug. 30. 14:04
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez zavar, akkor ismét csak tartom a válaszom, miszerint te azért mutogatod neki a nődet, mert bizonyítani akarsz. Téged még érdekel ez a csaj, hiába próbálod előadni, hogy nem...
2019. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát jól megkaptad. Ráírsz az exedre azzal a reménnyel, hogy mutogathatod neki az új nőt és esetleg zavarni is fogja erre elmondta milyen klassz az élete és még le is oltott.


Saját magad hoztad ilyen kínos szituba és még te akarsz megleckéztetni bárkit. Égetnéd tovább magad...

2019. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!