Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan leckéztessem meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg ilyen mondat után az ex barátnőmet?

Figyelt kérdés
Évek után ráírtam az ex barátnőmre, hogy miújság stb. Csak kíváncsi voltam, mi van vele, azt tudtam, hogy el van jegyezve már meg a képei alapján azt is hogy egy gazdag férfival. Én csóresz vagyok, mostanában udvarlok a munkahelyemen egy nőnek, mutattam neki a képeit és annyit írt, hogy "hát más homokózban játszunk :D". Felhúztam magam, mert biztos anyagi helyzetre értette (a nekem tetsző nő szintén a vasútnál dolgozik ahogy én is), mert ez nekem is rohadt magaláz. Hogyan leckéztessem meg, hogy nem minden a pénz és hogy nem ér többet azért mert az új pasijának pénze van??
2019. aug. 30. 00:49
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem új nőm, csak udvaroltam neki, de már attól is elment a kedvem. Érdekes hogy elmúlt hirtelen exem nagy szerelme, sokkal szerelmesebb volt belém mint én belé erre tessék... Hát ennyit ért. Jött egy pénzes faszi és sutty
2019. aug. 30. 16:19
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

#18, ez most hogy került ide?

De mindegy, már nem te vagy a szerelme. Ne keseregj ezen!

2019. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
"elmúlt hirtelen exem nagy szerelme, sokkal szerelmesebb volt belém mint én belé erre tessék..." => Evidens, hogy innen fúj a szél, nem bírod elviselni, hogy már nem te vagy a No.1.... Pedig jobb, ha beletörődsz, hogy továbblépett.
2019. aug. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már beléd is szerelmes volt, pedig milyen rosszindulatú embernek tűnsz akkor képzeld el a másikba milyen szerelmes lehet.
2019. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!