Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok a cuccaival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a cuccaival?

Figyelt kérdés
Barátnőm kiment Erasmussal szakmai gyakorlatra 4 hónapra, a felénél szakított velem, mert szerinte beteges vagyok az állandó hívásaimmal, elege van belőlem, majd letiltott. Még 2 hónap mire visszajön Magyarországra és mivel együtt éltünk ezért nálam van mindene. A lakás az enyém, ha kivágok mindent a kukába/elégetem, akkor lehet később bajom belőle? Beperelhet?
2019. aug. 30. 18:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Dobj neki, egy sms-t, hogy 3 napja van, hogy elvigye a cuccait, vagy megy a kukába.
2019. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem Elfér egy dobozban a szekreny mélyen?,
2019. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
EGY DOBOZ? Haver, éltél te már együtt nővel? Legalább 7-8 doboz lenne, aminek a fele szerintem csak k....va nehéz könyvek lennének, nem kapok miatta sérvet. A rokonait nem akarom még a lakás közelében sem látni, okoskodó roh..dékok, az anyja malacként visít hangosan beszéd címszó alatt, az apja meg vörös fejjel ordibálna és fenyegetőzne. Tényleg a kidobás lenne a legegyszerűbb... több kukába szétszórni és csá
2019. aug. 30. 19:14
 14/30 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező szerintem te kicsit szégyen egy ember lehetsz sajnálom a barátnőd hogy el kell viselni téged. Nézz magadba és lehet jogosan van kiakadva rád.

Másik meg hogy lehetne annyi eszed hogy nem felkapod a vizet és vergődni kezdesz.

Pakold szépen össze a cuccait és várd meg amíg haza jön jelentkezni fog érte az tuti. Ha meg van össze szedsz magadba egy kis gerincet is akkor meg is tudnátok beszélni a szakítást.

Igen beperelhet érte.

2019. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

Elhiszem hogy sértett vagy, DE!

Végy egy mély levegőt, pakold be a szarjait egy kocsiba és rakd le a szüleinél a porta előtt, elköszönsz, azt csá. Bármit hiányol... Így járt, nem kell neki válaszolni.

2019. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk biztos nem tárolgatnám a cumót.



Utolsónak van igaza, haverral bepakoljátok egy kocsiba, a porta előtt kipakoljátok, csöngettek, amíg valaki ki nem jön, azt elkülditek a cuccokkal együtt az anyjába, hazamentek, és berúgtok.

2019. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
20%

#15-16 Ti se vagytok úgymond kitartóak és felnőttek. Szerintem még bőven megmenthető a kapcsolat.

#14 voltam.

2019. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
55%
Jaj bocsánat én vagyok a bolond hogy mertem feltételezni hogy vannak érzelmek még. Elnézést.
2019. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mint ha az exem kérdését olvasnám. Félsz a családjától? Szedd össze a ruháit zsákba vannak jó nagy zsákok a többit meg dobozba akár mennyi is lesz. Szólj a csajnak hogy a hétvégén menjenek érte a szülei akkor kirakod az udvarra oszt vihetik. Nem is kell velük találkoznod. Irtó gáz amúgy hogy ki akarod dobálni.
2019. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Lazy Lover ***** válasza:
3%
Oda adnám a csöveseknek a ruháit a többit elégetném
2019. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!