Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan csinálnåtok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan csinálnåtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal 8éve vagyunk együtt. A lényeg nem Érzem jol magamat ebbe a kapcsolatba mert kiszekáll engem az anyagiakkal. Állandoan a fejemhez vágja így vagy ugy az anyagiakat holott világosan megmondtam már neki nincs pénzem nem tudom kivetelezni c... De mintha meg se értené És állandoan szekáll vele amit nekem teher hallgatni már Pedig Mondtam azt is menjen pénzes nöhöz akkor olyan is volt h a szakitással fenyegetözött h szeret de le is tud rolam mondani És h nem lehet Velem egyröl a kettöre jutni

holott pontosan ö az aki a másik pénzére vár. Eléggé az hozzá h egyre jobban kezdek elhidegülni Emiatt töle És nem tudom hogyan vessek véget ennek az egésznek de nem vagyok vele Boldog És borzasztoan megbánt az anyagiakkal. Szinte kiszekáll már vele. Sajnos durva agressziv tipus attol is félek hogy nekem fog jönni de így se akarnék már vele lenni. Ti mit tudnátok tanácsolni? Hogyan lehetne a lehetö legkisebb sérüléssel?


2018. nov. 4. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu.

Amíg nincs gyerek, fuss amerre látsz.

Az ilyen ember nem fog változni, sőt ahogy öregszik még nehezebb lesz vele.

2018. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A szakítás legyen gyors. Költözz el titokban es utána szakíts. Ő bem az a fajta, aki szépen hagy elmenni.
2018. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha gyerek lenne akkor is jobb lenne ha kiszállnál ebből. Nem hiszem, hogy a gyerek ilyen "példaképpel" kéne, hogy felnőjön. Ráadásul ha agresszív is, akkor meg főleg menekülj.

Ennek sok jövője nincs.


Legkisebb sérülés? Te már sérültél, én úgy látom. Tudasd vele, hogy nem érzed már azt, amit az elején éreztél (ha egyáltalán éreztél). Mond el normálisan, hogy mit érzel, és hogy jobbnak érzed ha különváltok.

2018. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De hát mit akar, milyen pénzt? Te tartod el?
2018. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Utolso nem én tartom el egy kicsit bonyolultabb ez az egész....de én öszinte voltam vele nem tudok honnan pénzt keriteni megmondtam neki
2018. nov. 5. 07:23
 6/11 anonim ***** válasza:
De akkor mért kéne hogy te keríts neki pénzt? Ez a dolog kulcsa, úgy látom, nem akarod elmondani?
2018. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nem tudsz pénzt keríteni ezt úgy érted hogy egésznap otthon vagy?
2018. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolso elötti. Arrol van szo hogy gyerekekre vigyázzunk. Igy az itt lakhatásért nem kell fizetni. Viszont mindig a lakásvásárlást mondja nekem, amit én nem tudok kivitelezni meg a külön életet. Ö neki könnyü több, mint a kétszeresét keresi meg mint én....amit én keresek ,annak egy részét muszáj vagyok haza adni ,mer anya beteg évek ota és nem tudja fentartani a lakást....Ezt a kezdetektöl tudja mikor összejöttünk... Viszont ami marad az már a saját létfentartásomra kell...egyszerüen nem tudok honnan több pénzt keriteni és nem érti meg... ebböl van a vita....követelözik hogy ö ezt már unja c...holott minden luxust biztosit magának nekem meg semmit.
2018. nov. 7. 20:19
 9/11 anonim válasza:
hát ez nem egyszerű de szerintem jobban járnál ha keresnél mást
2018. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy keresi több mint a kétszeresét, ha ugyanaz a munkátok?
2018. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!