Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit csinálnátok a cuccaival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a cuccaival?

Figyelt kérdés
Barátnőm kiment Erasmussal szakmai gyakorlatra 4 hónapra, a felénél szakított velem, mert szerinte beteges vagyok az állandó hívásaimmal, elege van belőlem, majd letiltott. Még 2 hónap mire visszajön Magyarországra és mivel együtt éltünk ezért nálam van mindene. A lakás az enyém, ha kivágok mindent a kukába/elégetem, akkor lehet később bajom belőle? Beperelhet?
2019. aug. 30. 18:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%

17: én küzdöttem már nőért! Nem is egyért.


De aki elmegy erasmusa, majd féltávnál viszket neki valami helyi erőre, így gyorsan szakít telefonon, azzal nem mentünk kapcsolatot.

2019. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, itt már a kapcsokati alapokkal is baj volt.

Na itt van egy szituáció, ahol megmérettetel, Kérdező.

Mások viselkedéséért nem vagy felelős, de a sajátodért, igen.

2019. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
#21 kérlek ezt fejtsd ki nekem bővebben vagy más szavakkal mert nem igazán értem mit is írtál.
2019. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

Én összepakolnám kartondobozokba, és megkérném, hogy amikor 2 hónap múlva visszajön, minél előbb vigye el őket.


Attól, hogy egy másik ember - bármilyen okból - szakít velem, nem gondolnám úgy, hogy jogom van anyagi kárt okozni neki azzal, hogy a személyes holmiját tönkreteszem vagy kidobálom a kukába.


Ha ezt tennéd, annak nem csak jogi következményei lehetnének, hanem azt is bebizonyítanád a volt barátnődnek, hogy olyan ember vagy, aki nélkül tényleg jobb az élete, mint vele együtt.


Nem lenne jobb érzés neked, ha ő is azt látná, hogy méltósággal viseled a szakítást, van egy belső tartásod, ahelyett, hogy egy indulat vezérelt, kicsinyes bosszúra szomjazó embert látna?

2019. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem csodálom, hogy a csaj dobott egy ilyen kis patkányt.


15/16 megoldása a jó.

2019. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg elmebeteg vagy, nem csodálom, hogy szakított veled.
2019. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy csak a saját szegénységi bizonyítványodat állítanád ki azzal, ha ilyen piti módon kárt okoznál neki. Ahogy már valaki javasolta, hívj át egy havert, dobozoljátok be a cuccait, rakjátok ki a szülei háza előtt, csöngess be, majd húzz el onnan, aztán pedig rúgjatok be. Mégcsak találkozni sem kell senkivel, de te legalább korrektül megpróbáltad visszajuttatni a cuccait.
2019. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
19%
Ti bolondok vagytok! Letiltotta telefonon! Megis minek orizgesse a cuccat! Vidd le az anyjaeknak!
2019. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
8%
Úgy látszik én vagyok az egyetlen, de ha együttélés is volt, és így szakítanának velem, én is kib4sznám a cuccait a pichába, és csólolom! Egy lépést nem tennék egy ilyen miatt a továbbiakban!
2019. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
83%
Én magamba néznék, hogy miért menekült elôlem a párom...
2019. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!