Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott velem bnöm 1 honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shazam95 kérdése:

Szakitott velem bnöm 1 honapja. Azota màssal van. Kétes jeleket kuld. Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

Beközölte,hogy idő kell neki stb pedik jol müködott a kapcsolatunk nem veszekedtunk stb... Most olyan valakivel van együtt akivel soha nem talàlkozott még!!! Mikor megtudtam,hogy nem akkar velem lenni gyors vettem ékszerek neki ( hülye voltam ) erre meg feltett egy képet amin rajta vannak az ékszerek es egész nap hordja. 1 honapja nem làttot engem nem is tud rolam semmit.

Nem mondta ki hogy vége pedig ràkérdeztem. Gondolom,ha nem olyan lesz az uj pasival akkor majd visszafog tàncolni hozzàm szerintetek???

2 évet voltunk együtt.


2019. szept. 2. 19:22
 1/9 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Beközölte. :DDD

Ne legyél balek, keress mást.

2019. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazából màr nem érint a dolog csak akkor minek hordja a cucokat és miért nem mondta ki hogy vége??

Gyàva gyerekes

2019. szept. 2. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Ékszereket? Jesszus tesó, ilyet ne.


Tudod mit csinálj? Tunj el előle. Légy inaktiv a közösségi médiában. Kapcsold ki a lathatosagot messenger én, feszen, mindenhol ahol be vagy jelentkezve így nem látszik mikor voltak aktiv.


Kezdj el sportolni és ne reagalj semmire 1 hónapig.

2019. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sose próbáltam meg de állítólag bejon.
2019. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából ezt csinálnám amugy

Kíváncsi leszek 😁

2019. szept. 2. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
jól mondják elöttem, szívódj fel.
2019. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat
2019. szept. 2. 21:17
 8/9 anonim válasza:
Az én esetem sokban hasonlít a Tiédhez,mégis pont az ellentéte: én voltam, aki elmentem, sőt szintén egy általam alig ismert, de nagyon szimpatikus személyhez több mint egy hónapja. Akit elhagytam a férjem 8 éve, de gyerekkori szerelem volt. A kapcsolatunk főleg az ital miatt romlott meg, és hogy durván bántott, így azonnal léptem. Azóta is folyamatosan keres, a gyűrűimet is vissza akarja húzni az ujjamra, de nem engedem. Végleges döntést mondtam neki, de még nem adtam be a válókeresetet. Régen éltünk meg szép napokat, több mint 30 év után jöttünk össze újra és úgy házasodtunk össze. Bocsánatért esdeklik, ígér fűt fát, de én azt mondtam kutyából nem lesz szalonna. Természetesen az új barátomat még meg kell ismernem, hisz szinte teljesen ismeretlen volt számomra, amikor mellette döntöttem. Előtte nem volt kapcsolatunk. Ezeket csak azért írtam le, hogy ha visszatáncolna, ne fogadd el, mert csak azért tenné mert nem akar két szék közé esni. Én nem fogok emiatt visszatáncolni, inkább tovább lépek, ha szükséges lesz. Az előttem szólók helyesen mondták, hogy ne keresd, tiltsd le mindenhonnan. Azért számolj vele, hogy egy idő után mindent megtesz majd azért, hogy tudjon veled beszélni. Én is letiltottam, de már a munkahelyemen is keresni kezdett. Szóval erőt és kitartást!
2019. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Érdekes is a story mert én mikor megismertem kb 3 hónapig udvaroltam és mindent ő kedbezményezet!!

2 évig együtt voltunk és soha nem veszekedtunk mindent megkapot amit akart feladtam érte egy csomó dolgot. Én inzéztem az ő dolgait is szoval mindent én csináltam neki. Erre meg a semmiből lelépet egy olyan emberel akit egyàltalàn nem ismer... Én sajnos ismerem a gyereket és rosz ember. Arra jutottam, hogy semmien kontaktot nem létesitek vele!!! Nem akarom elveszíteni,de most elengedem a kezeit fàjó szívvel. Élek sportolok haverkodok. Csak valahogy érzem, hogy valamikor majd szeretne velem beszélni,csak akkor nem tudom mit csináljak majd

2019. szept. 6. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!