Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meséld el a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséld el a legrosszabb kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Mi volt a legrosszabb kapcsolatod? Mitől volt olyan rossz? Mi lett a vége? Hogyan dolgoztad fel?
2019. szept. 2. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor történt amikor még fiatal tini voltam(15 éves), ő volt az első kapcsolatom. Interneten ismerkedtünk meg és teljesen be voltam zsongva, hogy végre érdeklődik utánam egy srác. Mikor találkoztunk akkor már voltak fenntartásaim, mert külsőleg annyira nem jött be, de az addig megismert személyisége tetszett, így adtam a dolognak egy esélyt.Hát hamar meg is bántam. Élőben nagyon máshogy viselkedett és bár nem ítélem el a mentális problémákkal küzdő embereket, de mostani fejjel végiggondolva, voltak gondok a fejében, első körben valószínűleg skizofrén volt és bipoláris, valamint rettentően "manipulatív". Próbált érzelmi dolgokkal hatni rám, amik ijesztőek voltak a számomra(mindig azt hangsúlyozta milyen durva dolgokon ment keresztül és hogy őt soha senki nem szerette élete során és reméli, hogy én nem hagyom el mint a többi ember) Ez nekem fiatalon annyira intenzív és ijesztő élmény volt, hogy egy hónap után nem bírtam és kiléptem belőle. Ami viszont meglepett, hogy bár nyilván látszott, hogy nem esett neki jól, és egyszer még felkereste a barátnőmet, de nem zaklatott és beletörődött a dologba. Sokáig rosszul éreztem magam miatta főleg a lelki manipulációi miatt, de aztán túl léptem rajta és hamar beláttam, hogy nem lett volna értelme vele maradnom, mert csak kicsinált volna lelkileg a kapcsolat.
2019. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pár hónap volt, de szinte nem szólt másról, csak a bulizásról, meg annak a kiheveréséről. Dög unalom volt.
2019. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!