Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek van olyan volt kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van olyan volt kapcsolatotok, amin a mai napig nem tettétek túl magatokat és hiányzik néha?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van,bár nem volt igazi kapcsolat.Összejártunk,de nekem most is hiányzik.
2019. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van, mert nem volt normális befejezése.
2019. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Nincs olyan dolog vagy ember, amin vagy akin ne tudnék teljesen túllépni.
2019. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Egy ember volt, akivel nagyon kedvezően alakultak a dolgok, de aztán messzire szólított minket az élet egymástól, és sajnálom, hogy így alakult.
2019. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Volt! Nem volt normális érdemben befejezés. Sok kérdés van fent, amikre nem kaphatunk válaszokat. Mai napig hiányzik
2019. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt, bar az sem kapcsolat volt, hanem osszejaras szeru.
2019. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Túltenni magam én semmin nem tudom, így ezeken sem. Maguk a személyek nem hiányoznak, bár egyikükkel elbeszélgetnék adott esetben, hogy "Na mi újság azóta" (feltéve ha még nem vitte el a cigaretta).


Meg a korai új érzések hiányoznak, az életben nem lesz többet ilyen. Be kellene osztanom a maradék időre ezt a kevés örömet. Mázli, hogy már nem nagyon kell takarékoskodni vele :)

2019. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Nincs.

ÉS nem tartom normálisnak, ha valaki hosszú évek múltán sem képes tovább lépni.

2019. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 taníts mester!
2019. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van, hogy eszembe jut. Hülye lezárása lett, sok kérdés maradt bennem... Meg persze fáj, hogy azóta se érdeklődött irántam semmit. De egyszer még a szemébe fogok nézni az biztos, remélem lesz lehetőségem az arcába mondani, hogy "elégedett vagy magaddal?".
2019. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!