Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt mással is olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mással is olyan, hogy olyan csúnyán végződött a kapcsolatotok, hogy letagadtad volna legszívesebben a másikat?

Figyelt kérdés

Szakítottunk barátnőmmel, az egész kapcsolat kínkeserves volt, a szexen kívül semmi jó nem volt.


Én az értelmesebbik, próbáltam azt a felfogást vallani, hogy ne eldobjuk, hanem próbáljuk megjavítani. Tudomást sem vettem a "mindenki pótolható" dologról. Sokat feccőltem bele tök feleslegesen.

Magamat nem egy mainstream srácnak vallanám.. Megválogatom kikkel beszélek, kikkel mozdulok ki.

Ám azóta a csaj teljesen elrib**oskodott.. Bulikban mindenkivel táncol, fogdossák, mindenkivel flörtöl, egyszerre több srácot is "hülyít".

Komolyan szégyellek olyan helyen lenni, ahol ő is ott van, és látom, hogy teszi magát és körülrajongják, mert látszik rajta, hogy "potyaluk" lett..

Valamilyen szinten sejtem, hogy próbál féltékennyé tenni, de ezzel csak saját magát járatja le.

Én azóta kb. lányokkal sem beszélek, annyira megrendült a bizalmam bennük. Ha ki is mozdulunk barátokkal, inkább fiúkkal vagyok.

Most emiatt érezzem rosszul magam, hogy Én visszafelé nem ugyanezt csinálom, hogy rámozdulok minden csajra?

A csajon már túl vagyok. Egyedül sokkal jobban érzem magam, de ott van bennem, hogy tudja mindenki az én barátnőm volt, és most egy lotyó, szó szerint.

És van a mondás, hogy madarat tolláról, ember barátjáról. És félek, hogy mindenki ezt gondolja, hogy "úristen, ezzel volt együtt?" Így alapból handicappel indulok a lányoknál, és úgy érzem rólam is szegénységi bizonyítványt állít ki. Szívem szerint letagadnám, de hát nem lehet.


2019. febr. 12. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor lennél Te is leírva a csaj viselkedése miatt, ha még mindig vele lennél.

Mondhatod, hogy kimutatta a csaj a foga fehérjét, és amint megismerted a személyiségét, dobtad is, mert ez a Te értékrendedbe nem fér bele.

Nem hinném, hogy emiatt szégyellned kellene magad, inkább fogd fel úgy, hogy rosszul választottál, de időben felismerted a hibát.

2019. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csaj viselkedése nem téged, hanem csakis őt minősiti. Ő felel azért, hogy mit mond és csinál. Semmi közöd hozzá, szétmentetek. Megtartottad a gerinced.
2019. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elengedés lemondás nélkül nem működik.
2019. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Nagy a világ, a következő barátnőd jó eséllyel nem fogja ismerni az exedet, akkor meg tök mindegy, hogyan viselkedik.

Nekem voltak ettől őrültebb nőim is, mégis tovább tudtam lépni és nem kaptam stigmát.

2019. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17 éves koromban volt egy hasonló barátnőm, így utólag nem is értem hogy jöttem vele össze. Akkor fülig szerelmes voltam belé, teljesen vak voltam. Mai fejemmel kínomban röhögök hogy lehettem ennyire vak és béna. Mindegy, tanulópénznek jó volt, ebből is tanultam. :)
2019. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kimondottan tetszett a megfogalmazás, "én az értelmesebbik " :D Én pont így vagyok most.Nem a viselkedése miatt,az egy dolog,hanem akivel összejött.Olyan alja szintet ütött meg ezzel,hogy én az életben többet nem akarok vele mutatkozni,még utcán se,1mondatra sem.Olyan helyekre be se teszem a lábam,ahol esetleg együtt voltunk.És bennem is megrendült minden,ezek után egy cseppnyi kedvem sincs ismerkedni,miközben ő éli világát.Bennem is megfordultak ugyanezek a kérdések.Én azt mondom hogy menjen,meg csináljon mki amit akar,az élet mindent elrendez.
2019. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6, nekem is hasonló élményem van. A volt barátnőm olyan srác miatt pattintott le, hogy amikor megláttam majdnem elájultam és nem volt bennem düh vagy harag, inkább csak sajnálat. Az a gyerek minden csak nem vállalható, vörös, szeplős és nagyon ronda.
2019. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt. Az első barátom meg akart erőszakolni. Legszívesebben az emlékét is kitörölném a fejemből de sajnos még így 7 év távlatából is eszembe jut néha.
2019. febr. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet kiismerni az embereket olyan könnynen.

Én is csalódtam egy nőben elég nagyot mikor kiderült hogy kutyaként kezel és neki ez természetes volt.

2019. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!