Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez normális, hogy 3 évvel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy 3 évvel a szakítás után újra előjött ez az érzés?

Figyelt kérdés

3 éve szakított velem az akkori barátnőm, én még szerettem, ő nem érzett már irántam semmit, azt mondta sok volt. Rosszul esett, nehéz is volt, de az idő segített, igaz kellett vagy 1 év. Aztán 2 év után amikor eszembe jutott örültem is, hogy semmilyen érzést nem vált ki belőlem.

Majd most kb egy hete ismerősömön keresztül megláttam róla egy képet és újra rámtört az a szörnyű érzés, mint a szakítás után. Eszembe jutottak a dolgok, amiket együtt csináltunk, olyan, mintha nem is olyan régen lettek volna. 1 hete minden egyes nap eszembe jut, igaz már kicsit enyhült, de még mindig rossz érzéssel tölt el.

Tényleg előhozhatja ezt egyetlen kép? Újra túl kell esnem azon, mint 3 éve? Mit tud ilyenkor kezdeni az ember?



2019. jún. 9. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Meddig voltatok együtt?
2019. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most 23 vagyok és 2 évig nagyjából.
2019. jún. 9. 22:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor még nagyon fiatal vagy. Tudom, hogy nagyon szeretted es, hogy hianyzik. De ha 10 ev mulva visszagoldolsz erre a napra, vajon meg akkor is latod ertelmet ezen keseregni? Fiatal vagy meg nagyon, millio lehetoseg all elotted. Talalsz meg olyan lanyt aki semmiert nem hagyna el teged. :)
2019. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm, és barátnőt sem sikerült találni az idő alatt?
2019. jún. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, pedig tudom sokat segítene.
2019. jún. 10. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!