Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, de már pár éve úgy érzem, nem működik közöttünk a dolog, most jutottam el arra a szintre, hogy minden egyes mozdulata idegesít és nem bírom elviselni. De egyszerűen nem tudom azt mondani neki, hogy szakítsunk, mert csak arra gondolok, hogy mi lesz vele ha én itt hagyom. Egyszóval sajnálom. Mi a teendő ilyen esetben?
2019. szept. 11. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sajnálod, nem kötelező kínlódnod mellette. A sajnálat elmúlik.
2019. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Itt csak az alábbi eszköz által szimbolizált hozzáállás segíthet:


[link]

2019. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam, hogy valami szànalmas, sajnàlatraméltó alakról lesz szó, mert normális, önérzetes férfi nem maradna párkapcsolatban csak azért, hogy elviseljék, vagy utálják ōt.


Amùgy nem tudom mi a sajnálat oka, de ha pl. anyagi eredetū, akkor esetleg szakíts, utána támogasd meg segéllyel az alakotxD sajnálat miatt igazán nem kell kapcsolatban lenni.

2019. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, amúgy bocs, ha tévesen következtettem a nemekre, most vettem észre, hogy a kérdésben ez nem volt megadva!
2019. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig más megoldás nem lesz, mint azt mondani, hogy szakítsatok. Ha vele maradsz, a sajnálat csak további feszültséget fog szülni. Add meg az esélyt mindkettőtöknek, hogy megtaláljátok azt a személyt, akivel boldogok tudtok lenni.
2019. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak sajnálatból ne maradj vele.Gondolom ezt ő se akarja.
2019. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te nő vagy vagy a férfi? Egyébkénttényleg ne maradj vele sajnálatból. Szted ő nem érzi, hogy vmi gond van? Beszélgetni nem szoktatok az érzéseitekről?
2019. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Nem igazán lehet vele ilyesmiről beszélni, félvállról veszi az egészet.
2019. szept. 11. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Kifogja bírni. Felnőtt ember. Ez csak egy szakítás, nem a világ vége. Amúgy, ha ennyire idegesít minden benne az se jobb, ha csak sajnálatból vele maradsz mert mi lesz vele..

Ez ilyen, önzőnek kell lenni. Fordítva, szerintem ő neki eszébe se jutna ilyen. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

2019. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mindent félvállról vesz, már ő sem fog a kútba ugrani, ha közlöd, hogy vége.
2019. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!