Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már mindegy? Hogy fájhat ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már mindegy? Hogy fájhat ez ennyire? Minden óra olyan mint a pokol

Figyelt kérdés

Sosem találtam olyant aki ne csalt vomna meg, elég lettem volna számára. Csak vele. Volt pár csodálatos évünk de az utolsó fél évben nem szólt csak rágta magát, majd beleszeretett egy csajba, megcsalt és kidobott az évfordulonkon.

Egy hete. Azóta kb csak azon agyalok fázom es hiányzik. Miatta elhittem lehetek fontos, elég jó, van értelme az életnek.Vele akartam leélni az életem, ház, kutya minden. Szex maga volt a boldogság. Ahogy főzés közben a nyakamba csókolt. Vagy csak átölelt alvás közben. De másnap cuccaim szedjem össze, ne beszéljünk egy hónapig, élőben azt mondja nem tudja mit akar kozben most hivatalosan is összejöttek eldobálta a képeink netről, ingerült,hideeg mint egy idegen.

Nekem pedig megszűnt a bioritmusom. Nem bírok enni, fenn vagyok 48orakat alvás nélkül majd pár óra és annyi, inni is alig birok, napi 8-10km gyaloglog ne fájjon de a labam már nembirja, 5kg ment le egy hét alatt, már 3szor ájultan el. Munkám se tudom ellátni, eddig sose ittam most meg 3naponta 4-5poharral. Nikotin tart egybe. Azt hittem ha szakitanak visszajön hozzám és fontos leszek. De nem birom végignézni. Egy helyen lakunk igy nem tudom kikerülni. Megszakadt a szívem. Mintha a pokolban számolnám a másodperceket. Tudom milyen szánalmas, milyen taszító de amikor azt mondjak legyek erős, pasizzaak, dugjak mással...nem megy. Nem tudom hogy kell... túl sok volt ez nekem. Csak csendben azt akarom legyen vége. Bármi csak szüntesse meg ezt a hiányát és az árulást amit okozott.


2019. szept. 16. 00:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy bevitt legalább nem késtél el. Ha ilyenekben segít egy ideig az normális.

Az meg hogy ilyet mond hogy szeretné ha boldog lennél mással, ezek után nyugodtan utáljad. Ilyen aljas sunyi szöveget már! Ha neki nem kellesz, majd te kitalálod kivel leszel boldog vagy nem leszel, ez undorító szöveg hogy úgyhogy tényleg hagyd ezt a balféket.

2019. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szia, most fájni kell, ezt kell megélni, hidd el tudom, én lassan egy éve őrlődöm, és annyi mindent tettem, könyörögtem, hittem, reménykedtem, vártam. DE! végigéltem én is azt amit Te, most ez a kétségbeesés fázis, de ez csak benned van, pedig amíg Ő nem volt, Te addig is voltál valaki. És leszel is. nem baj ha most fáj, ez azért van mert szereted. Tudsz szeretni! Tudod mekkora érték ez?!!! És majd kb. 1 év múlva tudod hogy fog ennek örülni valaki? Lehet, hogy egy másvalaki, de az is lehet, hogy Ő. Ezt nem tudhatod, ez tapasztalat, hidd el. Nem írhatom, hogy lépj tovább stb... mert ezek baromságok, engedd, hogy fájjon, mert ez is az életed része. Ez ellen most nem tudsz tenni. Egyébként az idő tényleg segít, vagyis Te fogsz segíteni magadon idővel. És nem téged árult el, saját magát tette árulóvá. Amúgy szakember segítségét mindenképp tudom ajánlani, én magam sajnos nem éltem vele, de pont egy 30 éves ismerősöm igen (többször kórházba került, légszomja volt, pánikrohamok) és kb. 4 hónappal később most babát vár egy új férfitől, mert kibeszélte magát a szakembernél, hidd el, tud segíteni. Kitartás és légy büszke magadra, hogy ekkora szíved van :)
2019. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ép ésszel tudom, hogy nem szabadna ennyire tönkre mennem és jobb lett volna nem tud róla mit tett velem. Azt mondta nemgo dokta volna ennyire szét esem. Mondtam mégis mit várt, nekem nem üres szavak voltak amikor azt mondtam szeretem, fontos. Most is csak annyit mondtam úgyis azt teszi amit akar neki ha erre van szüksége tegye, legyen boldog. Csak magamban reménykedem koppan, a csaj dobja mikor rájön mennyire depressziós tipus, megcsalja őt a csaj(szokása amit legalábbis olvastam a beszélgetésükből) és megkapom majd azt, hogy belátja mit dobott el velem. Olyan jól esne ha látnám én is fontos vagyok és nem a gonosz és minden gondunk megtestesítője örökké a szemében. Most tanulok újra járni. Csak azt nemtudom hogyan vagy minek.
2019. szept. 16. 21:31
 14/19 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, ilyen majom faszlajcsik még vannak!!!! nem csak az a hibás aki rámászott a munkában, hanem az is aki hagyta!! Ne pazarold az energiád rájuk!! Remélem nem laktok együtt, ha igen pakold össze s húzzon a másikhoz, ha csak közel egymáshoz akkor szépen vigyori amikor látod őket s nem minden egyes alkalommal összehullani mint a rongy, attól, hogy látja mennyire szenvedsz nem fog visszamenni, s ha koppan is valószínű azért megy vissza, hogy ne legyen egyedül, majd megint rádun s talál újat! El akart menni? Kell hagyni menni!!! De ne várd vissza, keress mást!!
2019. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Aki egyezer szakított az nem azért megy vissza, mert jaj de jó volt az ex, vagy uristen mit vesztett el! Mikor eldöntötte, hogy szakít akkor ő már mérlegelte a dolgokat s úgy döntött jobb nélküled, amikor visszakérezik az ex az azért van, mert mégsem jó az új de a régi langyos phos már ismerős amíg kerül új új.
2019. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig igaz ez. Van, hogy szétmennek a párok, oka van, volt, új kapcsolat és akkor jönnek rá, hogy mit veszítettek, mert egy másik személy nem ugyanaz, és az sem mindig kitaposott rózsaszirmokkal hintett út, ezt elhiheted. Fontos: akármennyire is belehalsz, tégy úgy, mintha túl lennél rajta, mosolyogj rájuk, mosolyogj a világra, aztán otthon zokogj mert azzal is megy ki belőled a fájdalom. Nem mellesleg ha azt látja, hogy erős-, boldog vagy így is, bizony elgondolkodik és elkezd a vadászösztön dolgozni benne. Tapasztalat :)
2019. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó jó lenne ha tényleg így működne. Rengeteget fogytam, a csaj hiába néz ki totál az elkentétemnek, neki nincs estéje jobban kinézni nekem van. Elégtételt szeretnék.
2019. szept. 19. 08:30
 18/19 anonim ***** válasza:
jobban vagy?
2019. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem, nem igazán. Azóta napi 8-10kn séta stressz levezetésnek, hogy aludni bírjak rémálmok nélkül. Magasvérnyomás, tachicardia, emiatt potyogok. 2szer sétáltam át a piros vasúti jelzésen fáradság s nem öngyilkossági kísérlet miatt ami miatt inkább próbálok enni tudjak tisztábban gondolkodni de mintha fűrészpor lenne a számban.😔

Próbáltam vele beszélni de sajnos végig bőgtem azt a hívást akkor azt ígérte 2het s keresni fog...most lesz 4 hete ez s semmi, csak neki facebook profil csere s képek merre jár milyen jó neki. Mindezt akkor mikor végre volt egy jó nyugis délutánom egy kis kirandulással amit feltettem nem arckép hanem csak, hogy x városban egy kép. 2oraval később már pakolta is fel hol jár a barátnőjével olyan nyilvánossá beállítva a láthatóságot ahogy sose szokta. Az megint vissza vetett a dolgokban.😔

2019. okt. 22. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!