Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Talán így sikerül elengednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán így sikerül elengednem?

Figyelt kérdés

Nemrég véget ért az első kapcsolatom. Az mindegy miért, a lényeg hogy úgy gondolom nem én voltam a hibás. Persze nem mondom hogy tökéletes voltam de én sokkal jobban oda tettem magamat. De ez volt a baj, túlságosan szerettem,meg csak rá figyeltem. Hát hiba volt mer dzart se ért az egész. Nem azt mondom hogy a következő kapcsolatomba majd tojok a másikra, de többet biztos nem akarnék ilyen szinten szerelmes lenni.

Max amikor már felmutatott valamit, mer hát ő "férfi" létére semmit se tudott felmutatni.


És a terveim a következők, hogy ne legyek depressziós :

Elkezdenék aktívan németet tanulni. Valamennyire már megy, az alapok.

Aztan ha már nagyon megy akkor kimennék szobalanynak, egyedül. Nemtudom ki mernék e egydul menni de ki szeretnék. Nem változást szeretnék az életembe.

De ha itthon találnék a nemettel valami jobb munkát akkor az. A cél a tanulás, elkell majd terelnem a gondolataim. Mivel ilyenkor szoktak írni a hobbit, barátokat.

Mivel engem se a hobbi se az emberek nem érdekelnek már (megvan rá az okom ) ezért gondoltam arra hogy inkább karrierista leszek, meg újra elkezdek sportolni valamit.


Persze úgy látszik lehet mintha nem is érdekelne ez az egész szakítás dolog, de inkább az a helyzet hogy nem szeretnék panaszkodni. Csak tultenni magamat ezen az egészen!

És akkora változást akarok az életembe hogy időm se legyen sirankozni, erős akarok lenni!!


2019. szept. 20. 08:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocs elirtam

Tehát "Nagy változást szeretnék"

2019. szept. 20. 08:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Első kapcsolat? Sokáig voltatok együtt?


Nem baj, ha egy kicsit siránkozol. Van olyan helyzet amikor nem kell erősnek lenni. A hülye motivációstrénerek szövege, hogy mosolyogj akkor is ha meghalt körülötted mindenki és örülj, hogy te legalább még élsz.

Csak maradj a normális kereteken belül. Néhány hónapot hagyj magadnak "megnyugodni". Utána újult erővel előtted az élet. Persze már ma tanulhatsz, sportolhatsz csak ne görcsösen.

2019. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen első, 5 évig.

Igazad van, nagyon fáj stb.. De ha elkezdek depizni az nálam eltart lehet évekig is.

2019. szept. 20. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, jól gondolod.


Foglald le magad. Szabad vagy nem kell senkihez igazodnod, tégy olyat amivel eltelnek az óráid, az üres napjaid.

2019. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni. De sajnos még így is majd gondolok rá. Hát ez ilyen
2019. szept. 20. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!