Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Roppant bonyolult helyzetben vagyok és meg őrülök már. 18 évesen elkoltoztem otthonról a barátomhoz, ugyanis otthon a helyzet szörnyű.. Penztelenseg, veszekedés egyszerűen szornyu gyerekkor a javából de nagyon nagyon (ezt nem részletezném) elkoltoztem annak reményében, hogy majd nekem jó lesz vele, elvegeztem az iskolát dolgozom, együtt élünk ketten 4 éve de minden rossz. Az egész kapcsolat alatt féltékeny volt de nagyon durván, többszörösen megutott, gyűlöli a családom azért hogy ők ilyenek. De vele mindenem megvolt ami gyerekkoromban nem. Viszont.. Szid, lehord mindennek a szex se jó, de egyszerűen nem tudok szakítani. Hogy mondjam meg? Nem akarok haza koltozni.. Rosszbol a rosszba. Albérletre nincsen lehetőség a lakhelyem miatt. Mindig eszembe jut hogy volt jó is de ez már nem, pár pillanat volt jó a többi soha.. Mit tegyek?? Rettegek a haza koltozestol, de itt sem bírom.

2019. szept. 23. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszélgess el a pároddal.

Esetleg keresel egy kiadó szobát barátnőkkel.

2019. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szobát bérelni sem tudsz? Bárhol is laksz, midig vannak társbérlőt kereső emberek. Egy hasonló fiatal nővel bérelhetnél közösen lakást. Munkád gondolom van, max. a fele fizud menne rá így a lakhatásra.
2019. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Savlekotő ***** válasza:
100%

Cseber és a veder.. Sose pasihoz menekülj otthonról tanulsága. Otthon is szörnyű volt,most meg vernek is.. Eleve a rosszból indultál a rosszba,de nem akarsz vissza térni a kiinduló rosszba ezért inkább vereted magad gondolom jó ideje.. Bérelj szobát lányokkal,kérj kollégiumi elhelyezést,Nane segítségét is kérheted egyet kérek ne szülj gyereket kis bokszolózsákot ebbe a csodába,.


SEGÉLYVONAL BÁNTALMAZOTT NŐKNEK ÉS GYEREKEKNEK

06-80-505-101 HÉTFŐ, KEDD, CSÜTÖRTÖK ÉS PÉNTEK ESTE 18 ÉS 22 ÓRA KÖZÖTT, VALAMINT SZERDA 12-14 ÓRA KÖZÖTT

2019. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. Egyszerűen tudom hogy ez így nem jó, tudom... De nem akarok a rosszba vissza mászni... A pénztelenseg a veszekedés, hugaim nyakára. Itt igaz hogy valamivel jobban élek, de amúgy meg minden rossz ami létezik. Egy rabszolga vagyok csak. Semmi más. De közben meg én még arra gondolok hogy ne bantsam meg.. Holott ő nem gondol rá hogy ne bantson meg. Másra vágyom, nem érzek már semmit, de mikor már éppen szakítanek eszembe jut a jó, vagy talán direkt jutattatom eszembe mert ne akarok haza menni..
2019. szept. 23. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne is menjél haza! Állj a saját lábadra, felnőtt nő vagy!
2019. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan munkahelyek amik szállást is adnak.. Van tényleg berelj valakivel közösen, nagyon sok szoba van kiadó.. De semmiképp ne maradj ott és ne is menj vissza..
2019. szept. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha dolgozol, akkor miért nem tudsz szobát bérelni? 70 ezer Pesten, gyakran rezsivel.


Csinálsz mellé egy jó nyelvtanfolyamot, aztán mehetsz is neémetbe munkásszállásra. Pér évet dolgozol, aztán veszelnitthon egy saját lakást, meg kottogsz tovább....

2019. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tessék egy szobát keresni, akár egy másik lány mellé közösbe. Olyan nincs, hogy nem tudsz albiba menni lakhely miatt. Van jövedelmed, ki tudod fizetni, bérbeadónak ez a fontos.
2019. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!