Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elpuhult az ágyban, szakított....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elpuhult az ágyban, szakított. Történt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedem egy férfival, aki 10 évvel idősebb nálam. (Én huszonéves vagyok.) Már kezdek belezúgni. :( Tegnap próbálkoztunk először a szex-szel, de sehogy se sikerült bedugnia. Nem lett elég kemény... Ma ismét sokat próbálkoztunk, mire végre sikerült megkeményednie. De pár másodperc alatt elsült bennem. Én nem adtam volna fel, de azt írta nemrég hogy túl sok a probléma és hagyjuk a dolgot. Azzal jött túl fiatal és szép vagyok és megfelési kényszert érez, emiatt nem jön össze. Írta azt is hogy szêgyenli magát és legszívesebben elbujdokolna. Úgy érzem inkább megfutomadik szégyenében, minthogy legyőzze ezt a gondot.

Járt már más is hasonlóan? Sikerült megoldani ezt a problémát? Vagy hagyjam? Ezt leszámítva minden olyan tökéletes benne... :(


2019. szept. 28. 19:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenkor nem jön be teljesen a csaj, de nálam alap, hogy nem bántom meg, ha valami kiábrándító is jön szembe. És jah, ha valakit akarok, nem hagyom el.
2019. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
6%

Ilyen nekem is volt, befejeztem kézzel, lábbal amivel értem:) Másnap nem ittam annyi vodkát, s nem volt gond. A probléma azzal van, amikor rágörcsöl, hogy úristen most most... A fenét. Ugyanolyan riherongy mind1ik, ha feláll ha nem áll, nem szabad itt görcsölgetni. Ha megmarad megmarad, ha lelép lelép. Előbb utóbb úgy is lelépnek... Nem mind1 akkor? :)

32f

2019. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
22-es erről van szó. :) Nem az a baj, ha ilyen előfordul, hanem az, ha a pasit a nő kielégülése nem érdekli. Hanem először megy a "teràpia" h sikerüljön, mikor sikerül NEKI akkor meg tapsvihar, nyugi és jajj de klassz minden, csak épp ebben sehol sincs a nő. Be kell fejezni a nővel màshogy és kész.
2019. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel hamar kibékültünk az eset után. Megnyugtattam hogy türelmes leszek vele és semmi probléma, ha nem sikerül. Jók az egyéb megoldások is. Azóta minden tökéletes, több menetet is bír egy nap. :) Ha valaki hasonló helyzetben van, a türelem sokat segíthet. Beszéljetek a dologról és nyugtassátok meg, hogy emiatt nem fogjátok elhagyni. Így kevesebb lesz rajta a nyomás.
2019. okt. 19. 11:45
 25/28 anonim ***** válasza:
51%

Csodás. Te meg visszafogadrál egy olyat, aki addig leszarta, hogy te nem mentél el, csak magával foglalkozott.

Hány éves ez az ember? Nyugtadgasd nyugodtan, mindig így fogja megoldani a problémákat...

2019. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem tudom honnan veszed, hogy leszart engem. Valamit félreértettél. Attól még kielégített engem egyéb módokon többször is. Csak a behatolás nem ment neki korábban, a keze, nyelve nagyon ügyes volt eddig is.
2019. okt. 21. 10:42
 27/28 anonim ***** válasza:
Ott a probléma, hogy valaki megfutamodik megoldás helyett. Másban is majd erre számíts. Most visszamászott, de vajon miért?
2019. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem futamodik meg olyan könnyen. Azóta is együtt vagyunk. :)
2020. márc. 24. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!