Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csúnya vége lett 7év után, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vége lett 7év után, de miért kapom tőle ezt?!

Figyelt kérdés
Élettársammal 8 éve voltunk együtt és 2 êve már együtt is éltünk. Fél év alatt teljesen kicserélték őt eltávolodtunk egymástól olyan furán bánt velem nem voltam már nő számára többê. A szex is megszűnt mindennek oka az új munkája volt ahol rengeteg időt töltött mindig bent maradt túlórázni(önként ami csak utólag lett gyanús) Hiába beszéltem vele engem okolt máskor meg tagadta hogy probléma lenne így befejeztük több hónap szenvedés után.persze ő semmit se akart helyrehozni el se volt keseredve. Mint utóbb megtudtam rögtön összejött egy nővel aki gyerekfejjel tizenhat évesen lett anya igy van egy 8 eves lanya és elég rossz hire van es butacska. Viszont az exem úgy beszél róla mintha örökké erre a nőre várt volna és azt mutatja kifelé hogy mennyire boldog és szerelmes. Direkt oda jár ahová én is hogy lássam őket. Vajon mi ez az egész,talán ez a nő lehetett már a szeretője korábban? Miért csinálja ezt velem? 27 évesnő

2015. jún. 2. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég gyanús, hogy már régóta ott van az a nő...
2015. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudni, valami miatt megromlott a kapcsoaltotok, talán a munkája miatt is, talán más is benne volt.

Az élettársi kapcsolat sajnos nem egy túl komoly dolog, általában azok mennek bele, akik nem teljesen gondolják komolyan. Sajnálom a dolgot.

2015. jún. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

dehogynem tudni. az új munkahelyen felszedte a csajt, állati bonyolult.

nem csinál veled már semmit. nem direkt jár oda ahova te, szimplán nem érdekli, hogy téged ez zavar e vagy sem (konkrétan nem fordul meg a fejében, hogy téged ez zavar, ugyanis ő is magasról tesz arra, hogy mit csinálsz)

szóval, a kapcsolatotoknak vége. állj így a dologhoz.

2015. jún. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!