Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ilyen csúnya szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen csúnya szakítás után van még esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú leszek. Egy 4 éves kapcsolatot szakított meg velem a volt párom 1 hónapja. Az indok: "már nem boldog velem","nem csinálunk semmi programot","hétvégi sörözgetések". Valóban ellaposodott a kapcsolat, ez mindkettőnk hibája egyikünk sem mutatta úgy ki a szeretet ahogy elvártuk volna egymástól. Nem voltunk gazdagok de hétvégén mindig volt valami kisebb nagyobb program, ennek ellenére 3

Napra rá fejemhez vagta ,hogy semmit nem csinálunk.A legroszabb amiről csak én tehetek a hétvégi sörözés, hobbim a videojáték készítés, életem álmát készítem, és sajnos sörözök melette elhagyva a hái munkát. (Tegyük hozzá az utolsó egy hónapban csak csavargott a leányzó, én főztem,mistam,takarítottam egyedül, pedig fizikai munkát végzünk mind ketten) 20on évesként mindkettőnknek új volt az eggyütt lakás, 2 és fél évig laktunk albérletben, egymással mentünk el először kettesben nyaralni többször is. Szóval voltak azért élmények.Sokszor hangoztatta ,hogy elitéli azt ,ha valaki kapcsolatban van akkor flörtöljön mással stb, ismételgette ,hogy annyira lelki ismeretes ,hogy még csak egy szivecskét se tudna más srácnak elküldeni (ezért volt már sírva ordibálásos vita, mert a bátyám barátnője husinak szólított és néha egy szivecskét is írt, én soha nem viszonoztam ezt.) Szakítás elött kb fél évvel kb 3 vele egykorú fiatal srác lett a munka társa, az egyiknem a baránője mindig féltékeny volt az én páromra de baromira. Akkor nem vettem komolyan. De nyár végén ez a srác dobta a csajt, és rá pár napra engem is dobtak.Vicces mert a szakításos hét elején, bújt, én viltam a háttere, sok csókot adott, sokszor nosztalgiázott a szép emlékekről, aztán ugye az a bizonyos srác dobta a csajá. Sokszor hozta haza ez a fiu a volt páromat (kb ez volt a dolga, fuvarozni). Sokszor "maradt bennt a városban" munka után a kollégákkal. Ez több mint gyanús volt nekem a szakítás után. Az első nap azt írta szeret, de idő kell neki. Hajtott a kíváncsiság és beléptem a facebookjába, ez a 4.napon történt ott már a barátnője fűtötte kettöjük közt a levegőt, ki derült tetszenek egymásnak ahogy az ő szavaival éljek "olyan boldog vagyok majd szét durranok" (de előtte 3 nappal még vért zokogva mondta ,hogy szeret), ez melett egy másik srácot "édesem,drágám" jelzőkkel illetett, szivecskék, esti ágyból szelfik stb. 4 évig éltem olyan melett aki állítólag ezt mind elítélte, a szemembe tagadta ,azt a pár száz alkalmat amikor ezt az álláspontját hangoztatta. Annyira begurultam ,hogy elhordtam minden k*rvának stb. Letiltott. Édesanyámnak esküdözött ,hogy nincs semmi közte és a srác között aki "tetszik" neki. Most már úgy gondolja ,hogy párkapcsolatban belefér a "flört" az "édesem" meg ,hogy más tetszik neki a párja mellett.( régebben, üvöltve tombolt velem mert a bátyám élet társa husimnak szólított, amit ugye nem viszonoztam). Állítólag hozzám se tudna érni, látni se akar, letiltott. 3 és fél hét után pedig "alakulóban" van a kapcsolata a sráccal aki tetszett neki. A vicc az egészben ,hogy nagymamája mondta ezelött egy nappal ,hogy "bizonytalan, mert sok mindenről én jutok az eszébe". Akkor ez a részéről egy "sebtapasz kapcsolat"? Van esélyem vissza hódítani? Vagy csak már makacsságból, szégyenből nem akar velem szóba állni? (Azt gondolom időközben rájött ,hogy mekkora segget csinált a szájából).



2019. okt. 1. 00:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Micsoda? Egy ilyen utan meg vissza akarod hoditani? Felejtsd el de gyorsan! Nyugi, rajta tul is van elet, csak most nem tudod elhinni/elkepzelni, hogy valaha mast is fogsz tudni ujra szeretni. Pedig fogsz tudni hidd el. Ez mar sosem lesz jo, a felmelegitett kaposzta esete.. gyaszold el magadban , ne keresd, ne nezegesd a fbjat, azt se hogy mikor volt elerheto, vedd ki hogy ne is lasd fbon mit lajkol, a kepeit semmit ne nezz! Ugyanez insta. Hosszu ido lesz elfelejteni, de ha o mar nem erez semmit akkor teljesen felesleges remenytelenul vagyodnod ra. Baratozz, haverozz, elj, szeresd magad.
2019. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Neki már régóta alakul azzal a sráccal a vonzalom. Nyilván harcolt ellene, vívódott vagy vívódtak mindketten. Te már unalmas vagy a számára, nem tudsz újat nyújtani. Nem hibáztál szerintem semmi nagyot. Túl fiatalok vagytok, túl fiatalon kezdtetek közös önálló életet. Most újra vágyik. Még nem volt eleget szerelmes és szeretné újra átélni. Elmúlik majd ott is a láng, de ő se biztos, hogy hibás. Még nem telt be a szerelemmel. Hagy élje át, engedd el. Veled már nem fogja soha.
2019. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos o mar mas vizeke Evezett,es bele is fer neki a flort,gondolj bele ujra kezditek es attol rettegj hogy kivel flortol?ah inkabb kezd el vigasztalodni
2019. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Van esélyed bármit mond most. Kicsit kiszellőzik a feje és lehet elkezdenek neki hiányozni a régi dolgok. Persze ez csak lehetőség de nem biztos. És az új sráccal sem biztos, hogy összejön neki,hisz még nem próbálták. Ez majd ki fog derülni.

DE !!! Ezek után nagyon meggondolnám, hogy kell e vagy nem. Sajnos nem csak szakitott veled hanem eljátszotta a bizalmadat is. Tipikus kettős mércéje van téged és magát illetően. Tudom,hogy az érzelmek nagyon erősek tudnak lenni és nehéz a szívnek parancsolni. De megpróbálnám. De az lehet,hogy ha összejöttök esetleg az jó lenne neked mert megnyugodnál és elkezdenéd látni a hibáit és nagyon gyorsan kiábrándulnál belőle.

2019. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkodj azon, hogy visszahódítsd, szakítsd meg a kapcsolatot és próbáld elfelejteni. Az a lány akit megismertél megváltozott, neki nem kellesz, és neked sem ő kell hanem a régi énje.


Tapasztalatom alapján pont azok csinálnak olyat, akik többször kijelentik hogy "én olyat sose tennék", így a következő kapcsolatodban erre mindenképpen figyelj oda.

2019. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azóta kapcsolatban van a sráccal, úgy tűnik boldog. Tegnap egy utca bálon össze futottam vele, de a pasi nem volt vele, csak a lány öccse aki meg akart verni amiért olyan csúnyákat mondtam a nővérére. Bele se mert nézni a szemembe, a kisasszony meg lehajtott fejjel kullogott el elottem. Érdekes volt
2019. okt. 6. 10:47
 17/17 anonim ***** válasza:
Téged rendesen megaláztak. Most lenne szükséged némi büszkeségre. Én a helyedben nem ragaszkodnék ennyire a sz.. rhoz.
2019. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!