Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki csak fenyegetőzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csak fenyegetőzik a szakítással, az miért nem szakit?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, remélem hamar rájössz, hogy a szerelem édeskevés ahhoz, hogy egy kapcsolat jó legyen és működjön. Sajnálom, ezek szerint még sose volt jó kapcsolatod, mert ha lenne összehasonlítási alapod, akkor se lennél hajlansó beleragadni egy ilyen beteg szartengerbe, ha fülig szerelmes lennél. A zsarolás egyrészt undorító és nem fér össze azzal, hogy szeretsz valakit, másrészt pedig soha nincs hosszútávú hatása. Felületes tűzoltás, ami a probléma gyökerét soha nem oldja meg.
2019. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Aki fenyeget egy pisztollyal, az zsarol. Ha meg akarna ölni, lelőne hátulról.
2019. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis meglépi.
2019. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én csináltam ilyet, félévig kb.

Mert az akkori párommal nem lehetett megbeszélni semmit, és azt hittem, majd ettől igen.

Kevés volt az önbizalmam is, ilyenkor éreztem, hogy harcol értem és tényleg akar.

Hülye voltam, mindenki hibázik. Most léptem talán a fejlődés útjára. De kellett hozzá egy hatalmas pofon.

2019. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!