Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal nem akarja vissza adni a cuccaim mit tegyek? 22L

Figyelt kérdés
Együtt laktunk 2 evig. Mikor összevesztunk eljottem a szüleimhez csak a táskám hoztam magammal abban csak a pénztárcam volt es a telo. Ma akartam elhozni tőle a cuccokat es nem engedett be nem nyitta ki az ajtót. Es ez igy nem jo holnap dolgozni sem tudok menni miatta. Rendőrsegnek szólhatok vagy nem fognak velem foglalkozni?
2019. okt. 13. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Es miert nem o koltozott el, miert nem te raktad ki ot?
2019. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szólhatsz a rendőrségnek, egyértelműen, igen.
2019. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem akar elengedni! Ha komolyan gondolod a szakítást, akkor közöld vele hogy a rendőrséghez fordulsz, ha nem kapod vissza a dolgaidat.
2019. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Joga van nem be engedni. Kérd meg h postázza el a cuccaud persze a te kolcségeiden működik ez kislány. Ha heveny hasmenés gyötör is a rendőrségre futkározol?
2019. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Mármint hivatalosan is együtt laktatok, vagy te vele laktál az ő lakásában?
2019. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

A te magán tulajdonod vannak ott, és te is ott laktál valószínűleg a lakcímed is az. Minden jogod megvan rá h be menj a dolgaidért. Rendőrséget említsd meg neki, erre lehet beenged majd. Ha nem hívd is fel őket h ez meg az van, ha szerintük nincs hozzá jogod megmondják a telefonban ha meg van akkor kimennek.

Miért mentetek szét így? Ki ment félre?

2019. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem menj el a rendőrségre. Ha ő bérli a lakást vagy az övé, akkor joga van nem beengedni, az igaz. De ahhoz nincs joga, hogy ne adja vissza a holmijaidat.
2019. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Idióta egy ember, mit remél ettől?

A rendőrség akár segíthetne, végülis a saját tulajdonod.

2019. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Rendőr a lelke
2019. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Fordulhatsz nyugodtan a rendőrségre, attól még a te tulajdonod képezik az ún. idegen ingatlanban lévő dolgok. Ha a buszon hagyod a pénztárcádat attól a sofőrnek vagy a volánnak nincs joga megtartani csak azért mert nem a tiéd a busz.
2019. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!