Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, de nagyon hiányzik? Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele, mert nem láttam a kapvsolat jövőjét. Könyörgött, hogy fogadjam vissza, de nem tudtam.



Mostanra rájöttem, hogy nagyon hiányzik, nem tudnék nélküle meglenni, de vele se. Már nem is beszélünk. 2 hónapja történt a szakítás


2019. máj. 13. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hiányzik vizsgáld meg, hogy hogyan lehetne jövője, mit kellene tennetek érte. Aztán keresd meg. Ha szerencséd van még neki is aktuális lesz.
2019. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azokra a dolgokra koncentrálj, amik miatt dobtad
2019. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy éld túl? Nem hiszem hogy ez valami halálos betegség lenne. Csak ragaszkodsz hozzá plusz sajnálod amiért ő könyörgött neked és fájdalmat okoztál neki. Hiányzik mert megszoktad de szerelemmel már nem hiányzik neked. Lépj túl rajta. Ha az van hogy nem tudsz nélküle meglenni akkor azt mondom szereted de mikor azt írtad hogy vele se na ott már tudom hogy ezt az embert te nem szereted.
2019. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem azért ez nem ilyen egyszerű. Tudod szakítás előtt nem árt alaposan átgondolni, h mi az amit ez a kapcsolat nyújtani tud neked, mert sokszor amikor csak a negativumokra koncentrálunk, észre sem vesszük, h mennyi minden pluszt is ad nekünk. És sajnos sokszor előfordul, h átgondolás nélkül kimondjuk a szakítást, és aztán rájövünk, h az a néhány negatívum, amit mi annyira felnagyitottunk, eltörpül amellett a sok plusz mellett, amit kaptunk a kapcsolattól. És sajnos akkor már késő... Én csak azt tudom tanácsolni, h ha van rá lehetőség, akkor talalkozzatok. Azt gondolom, h egy személyes találkozó elbillentene valamelyik irányba, és tisztábban látnál.
2019. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!