Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal. Nagyon sajnálom szegényt, de már nem látom értelmét a kapcsolatunknak. Hogy verjem ki a fejemből az iránta érzet sajnálatom?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Azzal, hogy végiggondolod, mi lett volna a következménye, ha együtt maradsz vele. A saját életed látta volna kárát, ha magadra kényszerítesz olyan embert, akit nem szeretsz. Ennyi önzőség szerintem nem bűn, hogy nem áldozod fel magad a másik miatt. Ráadásul mi lett volna, ha beleszeretsz valaki másba és megcsalod? Gondolj arra, hogy akkor tetted volna igazán tönkre őt.
2018. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy átéled, megszenveded, de tudatosan figyelsz arra, hogy ez ne kerítsen a hatalmába, és adsz időt erre magadnak.
2018. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Drágám, te magadat sajnálod, nem az exedet.
2018. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha magamat sajnálnám, akkor nem szakítottam volna. :D A többieknek köszi a válaszokat.
2018. júl. 11. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy idővel lesz valaki, akivel jobban összeillenek, és akivel boldogabb lesz. Ha most szenved is esetleg, majd elmúlik.


Ha együtt lennétek erőszakkal egy nem működő kapcsolatban, az mindkettőtöket akadályozna abban, hogy megfelelőbb személyt találjatok, aki mellett nem szenvedés élni.

2018. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is emiatt húztam halasztottam a szakítást az egyik barátnőmmel, mert sajnáltam féltettem, hogy milyen lesz majd neki. De muszáj volt előbb utóbb.


A lényeg, hogy a saját boldogságodat tartsd szem előtt, elsődlegesen neked alakuljon jól az életed, majd utána a többieké.

Most foglalkozz magaddal, menj strandra, menj futni sportolni, menj vásárolj 1-2 új ruhát, nézz ki egy új receptet süsd vagy főzd meg, fesd ki a konyhát.

2018. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!