Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megforgatták bennem a kést és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megforgatták bennem a kést és mostmár tényleg jobb lenne meghalni. Vélemény LÁNYOK?

Figyelt kérdés

~ 30 férfi vagyok, elképesztő mennyiségű csalódáson túl... Úgy érzem fortuna nem kifejezetten pártfogol engem..


Nos túl vagyok sok megcsaláson (én soha 1 lányt sem csaltam meg, gerinccel születtem), a külsőm is rendben van (mások szerint is) de egyszerűen nem értem, hogyan tudok ennyire a rosszba belenyúlni folyamatosan...


Volt 7 barátnőm: 5 megcsalt, a hatodikkal kultúráltan szakítottunk (néha beszélünk, de ennyi)

A hetedik viszont kihasznált minden lehetséges módon ahogy lehet.

Támogattam, segítettem, soha nem volt olyan "önkontrollom", hogy próbáljak úgy viselkedni úgy szeretni hogy ne rettegjek liftező gyomorral attól mindennap, hogy kidob. (A mai facebookos világban ez sajnos így van pillanatok alatt)


Szerettem volna segíteni neki hogy egyenesbe jöjjön pénzügyileg és lakást vegyen. Emiatt összevesztünk, napokig nem beszéltünk, majd kidobott.

Egyszer próbáltam elérni, de láttam, hogy csak egy élő szánalmat csinálok magamból.


Régebbről ismertem ezt az oldalt, és sokan lesznek akik itt is aláznak és megmondják a tutit.

De miért van ez? Miért nem lehet 2019-ben egymással szemben leülni és megbeszélni a problémákat?

Miért nem tud odáig eljutni a kapcsolat, hogy végre megnyílhassak valakinek/megnyílhassunk, sebezhetők legyünk..


Többször elképzeltem már milyen lehet így élni.. És másra nagyon nem is vágyom.

Anyagilag nincs gondom budán, csak érzelmileg... De abban már nagyon a végén vagyok...


2019. okt. 21. 21:19
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Barátom, nagyon úgy néz ki, hogy rosszul választasz. Mi a fő szempontod, mikor ezeket a nőket kifogod?
2019. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nincs szempont. legyen normális és szép

se plázamacska, se semmi fancy nem kell. úgy tűnik rosszba nyúlok bele

2019. okt. 21. 21:51
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Másra én sem tudok gondolni.

Elsőre azt hittem, hogy én írtam ki a kérdést, de a hetedik nálam nem így viselkedett.


Nos, a megnyílás dolgot jobb, ha tartogatod annak, aki igazán megérdemli.

A partnereid korban hogy álltak hozzád képest?

Ja, és igen, elnézést kérek, de férfi vagyok, nem nő. Már ha csak az ő véleményükre lettél volna kíváncsi.

2019. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Most komolyan!!??!!


Ha meg akarnál halni, már nem itt rinyálnál.

2019. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok meghalni :D

Virtuálisan értettem a késforgatást. Szimplán szomorú vagyok mint a legtöbb ilyen férfi akit átvágnak.

Korban ugyanannyi volt mint én.

+- 1-2 év

26-30

2019. okt. 21. 22:17
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Irigylem azokat kiknek szívét ilyenkor a szomorúság tölti ki, azzal meg lehet békülni.


Kívánom, hogy ne add fel és mindig legfeljebb csak bánat költözzön szívedbe.

2019. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az a baj, hogy lanyokat valasztottal. A viccet felreteve amugy, szerintem a mai lanyok ilyenek. A nagy tobbseguk. Aki nem, az boldog kapcsolatban el.


Nem hiszem, hogy veled lenne a baj.


Amugy volt valami kozos a baratnoidben?

Hany evesek voltak, mivel foglalkoztak hol talalkoztatok?

2019. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
77%
Üdv a klubban, csak én a másik oldalról vagyok. Nem értem, hogy választhatok mindig rossz férfit.
2019. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

Kapcsolatfüggő vagy. Futottál jó pár fölösleges kört. Most rájöttél, hogy nem éri meg, vagy próbálkozni fogsz még?

Szerintem jobb dolgod lenne, ha próbálkoznál, ha csak úgy is otthon dekkolnál és vernéd a répát. Annál rosszabb nincs. De ha az unalmat kiváltanád önképzéssel esetleg? Kevesebb időd lenne saját magad felőrlésébe. Illetve kapcsolatra sem lenne időd. Hasznosan töltenéd a szabadidődet és problémamentesebb lenne az életed. Vagy a 20. csaj talán jó lesz.

2019. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
"nincs szempont. legyen normális és szép" Most akkor nincs szempont, vagy szép legyen? Megfogalmaznád, hogy mit vársz egy nőtől? Le tudod írni, hogy mit akarsz nyújtani egy nőnek? Megkérdeznésd magadtól, hogy vajon miért kacsintottak ki a kapcsolatból a barátnőid? Nem lehet, hogy túlságosan ragaszkodtál hozzájuk, birtokolni akartad őket? Kérdezted az utolsó barátnődet, hogy akarja-e az anyagi segítséget tőled? Nna itt egy rakás kérdés.
2019. okt. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!