Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megforgatták bennem a kést és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megforgatták bennem a kést és mostmár tényleg jobb lenne meghalni. Vélemény LÁNYOK?

Figyelt kérdés

~ 30 férfi vagyok, elképesztő mennyiségű csalódáson túl... Úgy érzem fortuna nem kifejezetten pártfogol engem..


Nos túl vagyok sok megcsaláson (én soha 1 lányt sem csaltam meg, gerinccel születtem), a külsőm is rendben van (mások szerint is) de egyszerűen nem értem, hogyan tudok ennyire a rosszba belenyúlni folyamatosan...


Volt 7 barátnőm: 5 megcsalt, a hatodikkal kultúráltan szakítottunk (néha beszélünk, de ennyi)

A hetedik viszont kihasznált minden lehetséges módon ahogy lehet.

Támogattam, segítettem, soha nem volt olyan "önkontrollom", hogy próbáljak úgy viselkedni úgy szeretni hogy ne rettegjek liftező gyomorral attól mindennap, hogy kidob. (A mai facebookos világban ez sajnos így van pillanatok alatt)


Szerettem volna segíteni neki hogy egyenesbe jöjjön pénzügyileg és lakást vegyen. Emiatt összevesztünk, napokig nem beszéltünk, majd kidobott.

Egyszer próbáltam elérni, de láttam, hogy csak egy élő szánalmat csinálok magamból.


Régebbről ismertem ezt az oldalt, és sokan lesznek akik itt is aláznak és megmondják a tutit.

De miért van ez? Miért nem lehet 2019-ben egymással szemben leülni és megbeszélni a problémákat?

Miért nem tud odáig eljutni a kapcsolat, hogy végre megnyílhassak valakinek/megnyílhassunk, sebezhetők legyünk..


Többször elképzeltem már milyen lehet így élni.. És másra nagyon nem is vágyom.

Anyagilag nincs gondom budán, csak érzelmileg... De abban már nagyon a végén vagyok...


2019. okt. 21. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Legyen normális és szép....

Lehet, hogy szépek voltak, de normálisak biztosan nem, mert normális nő nem csalja meg a párját, hanem elhagyja, ha már nem érez semmit iránta. És nem használ ki senkit. Te nagyon rossz emberismerő vagy.Ennyi a bajod.

2019. okt. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
22%
Csak egy a baj velük: Nők. Hírből sem ismerik a becsület szót, az önzőségben verhetetlenek. Jöhet a sok minusz, le..rom.
2019. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!