Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meg fogja ezt bánni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja ezt bánni?

Figyelt kérdés
Terhes lettem a páromtól, tervezetten, de ő időközben megggondolta magát és ott hagyott. A gyereket sem vette a nevére, nem ismeri el sajátjaként. Van új párja, es azt mondja hogy ne őt zaklassam, hanem keressek már 1 normális férfit, aki majd a nevére veszi a gyereket és családban nől fel. 6 hós a babánk, nekem nagyon rossz,hogy nincs velunk es sokat keresem ee konyorgok, hogy fejezze már be azzal a novel es jojjon vissza hozzank. Szánalmas vagyok, tudom. Szamomra ez elkepzelhetetlen volt,hogy ez tortenik és nem tudtam még a mai napig felfogni, hogy hogy tudta ezt velem/velunk megtenni. Nem ilyennek ismertem meg. Mi baja lehet? Be pánikolt? Vagy tényleg ne is számitsak rá mint apa a jovoben?:(
2019. okt. 23. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Felelőtlen, gyáva alak, semmi értelme könyörögnöd neki.

Inkább keress egy olyan, aki férfiként tud viselkedni!

2019. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet tudni hogy megbánja-e valaha. Mivel nem ismerjük a volt párod, elég nehéz lenne még tippelni is. Ha nem egy érzéketlen tuskó, akkor egyszer majd rájön. De ha az, akkor sosem fogja megbánni, mert egyszerűen nem érdeklitek.

De most őszintén, szerinted? Ha képes volt a tervezetten összejött terhességed alatt elhagyni, majd nem érdekelte hogy mikor szülsz és életet adsz a gyerekének, ha nem érdekelte hogy apa lett és 6 hónapja van egy gyereke és rá sem nézett, akkor szerinted a jelek szerint mennyire fogja megbánni?

A másik része -amivel kapcsolatban mondjuk nem kértél véleményt-, hogy mind ezek utàn te komolyan visszafogadnád ha megjelenne az ajtód küszöbén?!

2019. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Próbald elfogadni a helyzetet tudom nem könnyű...nem fog veletek lenni sajnos. A gyerektartast persze ne hagyd ennyiben. Nekem sajnos a batyam viselkedett ugyanígy azóta se erti senki a csaladból..Tudom hogy örült a babanak aztan lelépett a felesegetől(egy masik nőhöz) 7 hónapos terhes volt. Azóta se nezte meg a gyereket ennek mar 10 eve. Nem fizetett gyerektartast se de rendőrsegi ügy lett belöle es kenytelen most mar... szeretem a batyamat, de mint nő elitelem ez miatt. Sose beszel a gyerekről, mintha nem is letezne... az elete nem jó együtt van azóta is azzal a nővel akivel lelepett felesegül vette. De nem jó az eletük.. anyagilag többször a 0-arol kezdtek, bizonytalansagban elnek es időközben hererakja lett. Szerintem belül bantja a viselkedese, nem veletlen a betegsege...
2019. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Csak magadat alázod meg, ha könyörögsz neki. Koncentrálj a gyerekedre.
2019. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fogja megbánni, ha mégis, azt valószínűleg már csak büszkeségből sem fogja beismerni.

Hagyd a pcsába.Egy gondolatot nem ér meg az ilyen lény.A gyerektartást viszont hajtsd be tőle, az jár a gyereknek a felelőtlen spermadonortól.

Szedd össze magad és lépj tovább.Növessz önbecsülést, tartást.A kicsinek szüksége van egy stabil, erős jellemű anyára.

Fogd fel, hogy ennek vége.Sem a gyerek, sem a te életedben nincs többé helye egy ilyen jellemtelen alaknak.És ne próbáld soha visszafogadni, ha dugába dől a kapcsolata.Ugyanezt tenné veletek megint, ha új puncira akadna megint.A saját boldogságodra, boldogulásodra koncentrálj.Egy ilyen alak csak folyton lehúzna lelkileg, ha újra ott lenne veletek.Nem megbízható.Ilyen emberre nincs szüksége az életben senkinek sem, neked és a babának sem.

2019. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén, mióta voltatok együtt?
2019. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4! " Koncentrálj a gyerekedre." Szépen hangzik csak nem igaz!!! A gyerek nemzéséhez kellett a párja is! Ne csak a nö "koncentráljon" a gyerekükre!!

Kérdezö! "A gyereket .... nem ismeri el sajátjaként." Akkor neked kell apasági keresetet inditani! Nem lehet ennyivel lerázni a felelöséget!

2019. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!