Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem lett szerelmes, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lett szerelmes, ezért szakított velem. Tudtam, hogy meg nem szerelmes de nem érdekelt, majd kialakul. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismertük egymást,ebből kb négyet voltunk együtt de szakított mert nem lett szerelmes. Saját bevallása szerint nagyon jól érezte magát velem,ennek ellenére az én érdekemben szakított,mondván nekem nem jó hogy én már szerelmes vagyok ő pedig nem,így nem akarta húzni az időmet. Biztos vagyok benne ha hagy meg magának és nekünk időt,kialakult volna a dolog. Elfogadtam a szakítást,nem akartam ellenkezni, mégis nagyon bánt a dolog. Szerette volna ha tartjuk majd idővel a kapcsolatot de nemet mondtam. Tényleg reménytelen lenne megpróbálni"visszacsábítani"?
2019. okt. 24. 11:03
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hat nyilván azért próbáltam neki mondani,hogy igazából jól érzem magam vele meg minden,de könyörögni nem akartam neki hogy próbáljuk meg ha ő nem akarja. Nem okozott nekem semmilyen sérülést mert végig korrekt és őszinte volt velem a kapcsolatunk alatt,szóval ha idővel tényleg lezárta és más lesz a hozzáállása a kapcsolatokhoz lehet,hogy megpróbálom megint,nem tudom.
2019. okt. 24. 12:01
 12/25 anonim ***** válasza:

Ha tiszteled a partnered, akkor elfogadod a döntését még akkor is ha számodra nem feltétlen kedvező.

Ha azt mondja nem szerelmes beléd, akkor nem viselkedik úgy ahogy azt megérdemelnéd, és hiába megy el a kapcsolat egyfajta rajongás irányába attól még nem lesz hosszútávon működőképes.

Ha egy nő nem szerelmes beléd akkor ne legyetek "barátok" főleg akkor nem ha nem tudod elengedni(csak az idődet vesztegeted). Engedd el és keress új kihívást!!!!

2019. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Tisztelem,ezért elfogadtam a döntését. Nem próbáltam meg harcolni erte,hagytam hogy menjen. Abban biztos vagyok hogy mely benyomást tettem rá,mert soha senkitől nem kapott ennyi szeretet és törődést mint amennyit tőlem.
2019. okt. 24. 12:23
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj rá, ne menj le kutyába, nagyon könnyen vissza tud élni vele.

Egyszer találkoztam egy fazonnal, aki még nem volt túl az exén. Az egy dolog, hogy már nem jött volna vele össze, a továbblépés másik fele az, hogy ez nem hat ki a későbbi ismerkedéseire. Ő a találkozó nagy részén azon siránkozott, hogyan hagyta el a volt menyasszonya.

Keress mást, rá meg ne várj.

2019. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem terveztem rá várni,de ha úgy alakulna hogy esetleg felkeresne idővel amikor már valóban túl van a csalodasain,akkor nem utasitanam vissza (jelen álláspontom szerint)

Nem voltam hitegetve,tudtam hogy meg nem dolgozta fel a történteket. Igazából egy nagyon jó ember,sok értékes tulajdonsággal és főleg ezért sajnálom,hogy vége lett.

2019. okt. 24. 12:35
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy tényleg nem húzta az idődet. Mikor lett vége a kapcsolatának és onnantól mikorra jöttetek össze?

Valószínű, hogy nem heverte ki és hiába hordta el az exet, attól még valahol szereti.

Rájött, hogy nem az a megoldás, hogy mással próbálja elfelejteni. Ezért sem kéne visszafogadni, mert kb. erre voltál jó.

2019. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked addigra már másvalaki lesz az életedben, mire ő továbblép. Legyél nyitott az ismerkedésre mással is.
2019. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Másfél évig voltak együtt,mi utána 3 hónappal később ismerkedtünk meg,egy hónapig randi utunk (4-5) alkalom,utána jöttünk össze.
2019. okt. 24. 13:23
 19/25 anonim ***** válasza:
Az kevés.
2019. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nekem előtte 3 éves kapcsolatom volt,amit le tudtam zárni 3 hónap alatt,ezért feltételeztem hogy ő is is van vele.
2019. okt. 24. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!